2733
2734
عنوان

لاغری بعد از زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 2935 بازدید | 39 پست
بنظرم ژنتیکی هم هست مامان من وخاله هام هیچ کدوم باجود دوسه بچه چاق نشدن خاله هام طبیعی ولی مامانم ۴ت ...

اتفاقامن عداد چاقی دارم قبل بارداریم۸۵کیلو بودم لاغر کردم بعد باردارشدم

😒میگن زندگی زیباست😵😕اما کجاش نمیدونم  😏 😐😐😐خواهشا اسم تغییرات هورمونیتونو عشق نذارید😒😏باتچکر🙏🙏 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقامن عداد چاقی دارم قبل بارداریم۸۵کیلو بودم لاغر کردم بعد باردارشدم

عداد=استعداد😯😯

😒میگن زندگی زیباست😵😕اما کجاش نمیدونم  😏 😐😐😐خواهشا اسم تغییرات هورمونیتونو عشق نذارید😒😏باتچکر🙏🙏 
2731
رژیم چی هست،؟

باید بری دکتر تغذیه با توجه به وزن و قدت رژیم میده.شیردهی رو هم لحاظ میکنه که همه چی به بدنت برسه و شیر خوبی هم داشته باشی

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است

راهکارش اینه یابری پیاده روی روزی ی ساعت.ـیا اهنگ بزاری توخونه برقصی نیم ساعت یابیشتر،من همینکارارو کردم ۵کیلو تو ی ماه کم کردم

چند روز دیگ میرم دکتر.مطمینم دکتربم‌میگه                خانوم شوما تو کیونتون یه تومور بدخیم دارین  ..که یه جاهایی باید میریدین ب بعضیا ولی بجاش احترام نگهداشتین  
۶۸بودماوایل بارداری ۵کیلو کم کردم بخاطر ویارروز زایمان۹۳کیلو بودم

من فقط ده کیلو اضافه کردم 4 کیلو مربوط به بچه رو کم کردم بقیش مونده به خاطر شیردهی نمیتونم رcیم بگیرم

منم زود برگشتم به وزن قبل بارداری ولی اینقدر خوردم واسه تقویت شیرم که ۵ کیلو چاق شدم و شکن و پهلو آو ...

عزیزم رژیم شیر دهی چطوره

قدر لحظه هامون  بیشتر بدونیم شاید همین الان که توش هستیم بهترین لحظه ی عمرمون باشه☺
2740

من 60 کیلو بودم تا اخر بارداریم به 80 رسیدم زایمان که کردم شدم  فک کنم73 بعد تا یکسال بعدش رسیدم به 66 چون هم خودم مواظب تغذیه ام بودم سعی میکردم چیزایی بخورم که بیشتر شیرمو زیاد کنه هم خوب بچه داری سخته شب زنده داری و شیطنتای بچه حالا تازه بگذریم از اینکه دختر من فوق العاده اروم بوده و هست الانم که سه سال از زایمانم میگذره دوباره 60 شدم به اضافه اینکه هر روز هم دراز نشست میرم 

پشت هر خنده دلم میل شکستن دارد

من خودم الان دوماه زایمان کردم قبل از بارداری65بود بعد شدم 80الان که دوماه از زایمانم میگدره شدم 73.دلم میخواد زودی لاغر شم ولی بگم اصلا نمتونم خودما کنترل کنم یعنی اگه نوشابه و شیرینی نخورم عالیه ولی ارادشا ندارم متاسفانه به نظرتون چیکار کنم.

شروع رژیم 78🙈  وزن الانم 68😊 میخوام بشم 60یعنی میتونم؟؟؟
من خودم الان دوماه زایمان کردم قبل از بارداری65بود بعد شدم 80الان که دوماه از زایمانم میگدره شدم 73. ...

منم قبل بار داری ۶۵ بودم بعد شدم ۸۰ بعد زایمانم شدم ۷۶ چهار ماه بعدش شدم ۷۰ الان که پنج ماه میگذره نمیدونم چندم ولی هنو چاقم😒 دوست دارم زودتر لاغر شم

منم قبل بار داری ۶۵ بودم بعد شدم ۸۰ بعد زایمانم شدم ۷۶ چهار ماه بعدش شدم ۷۰ الان که پنج ماه میگذره ن ...

دقیقا مثل من دوست دارم زودتر لاغر بشم

شروع رژیم 78🙈  وزن الانم 68😊 میخوام بشم 60یعنی میتونم؟؟؟

منم همین مشکل رو دارم نه ماهه زایمان کردم بازم 10کیلو اضافه وزن دارم تازه به بچه هم شیر نمیدم... دخترخاله ام با من زایمان کرد اون رفت پکتر تغذیه پیش هاله جوادی رژیم شیر دهی گرفت الان 68کیلو شیر هم میده...فقط باید بعد از شش ماهگی رفت ...

2706