2733
2739
چی میخواد ساک نی نی و ساک خودمون؟

ساك دخترم دو دست لباس كامل گذاشتم دع تا پوشك و حوله دور پيچ شيشه شيرو كلاه و دستگش فلاسك كوچيكشو يه دونه شير خشگ كه هنوز نخريدم نمي دونمم چي بگيرم واسه خودمم يه دونه حوله ده تا شرت نخي از اين خيلي ارزونا هست مي خوام بگيرم به جاي شورت يه بار مصرف فكر كنم درنه اي دو تومنن چون ميگن شورت يه بار مصرف خوب نيست يه بسته پد بزرگ شكم بندو لوازم ارايشو يه دست لباس روسري گره اي نخي فعلا اينا تو ذهنمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
گیفت چجوری درست کردی

وسایل هاشو حاضری گرفتن

خودم داخلشونو دراژه و شکلات پر کردم

یه باکس چوبی بچه گونه هم گرفتم اون تو چیدم

۲۰ تا دونه

کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒
2738

منم همش خوابیدم ولی تا هفت گاهی ورزش میکردم از دیروزم دوباره ورزشو شروع کردم برای قوی شدن پاها و استخوان لگن 

زندگی ما شاید ایده آل نباشه ولی بطور یقین آرزوی خیلی هاست. پس از زندگیت لذت ببر  
شما خودت خواستي سزرارينو !? كدوم بيمارستاني به سلامتي

آره عزیزم

من تهرانم

تو تهران بیمارستان خصوصیااا کاری ندارن

جز یه سریاشون که طرح میاد براشون

بیمارستانی که منم میخواستم برم طرح اومده بود که دکترم گفت طرح و برداشتن

هر چند اون موقع هم که طرح بود بهش گفته بودم من طبیعی عمرا بخوام و بتونم گفته بود نگران نباش اون با من

بیمارستان ابن سینا

بابا خوش بهحالتون منم از طبیعی وحشت دارم ...من چیکار کنم بخدا کابوسم شده زایمان😢😢😢

عزیزم دکترت چی گفته

تهران نیستی

دکتری پیدا کن که شده با زیر میزی قبول کنه

الته اگه در حد من میترسی

2706