2737
2734
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349277 بازدید | 40788 پست
ستاره جون منم لک‌بینی شدید داشتم تا جایی که فکر کردم پریوده. حتا رنگش هم روشن بود و چند روزی طول کشی ...

ببینیم چی میشه. فعلا به همسرم گفتم فکر میکنم الان بهتره هیچ کاری نکنم جز یه کم استراحت. اگه باشه و موندنی باشه که میمونه انشالله، اگرم نه که برمیگردیم به زندگی عادی.

ببینیم چی میشه. فعلا به همسرم گفتم فکر میکنم الان بهتره هیچ کاری نکنم جز یه کم استراحت. اگه باشه و م ...

من که دوبار در طول بارداری خونریزززی داشتمااا. اما خب من وضعیتم فرق میکرد.ان شاءالله هر چه مصلحت هست همون بشه عزیزم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
[QUOTE=166483664]سلام دوستای گلم خوبین با تاخیر چندروزه تولد رایان گلی مبارک انشاءالله همیشه تنش سال ...

سلام گلم بدنیستم داروهای آوارو میدم خیلی بداخلاقی مبکنه کلا خستمون کرده همشم خونه ایم فکر کنم بیشتر حوصلش سررفته اره ازمایششو دادیم جوابش 24اذر میاد تا بعد بریم دکتر ببینیم چی میگه 

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
2740
ووووووییییییییییییی ستااااااره 🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩 چه خبر خوبی ... مامان لی لی چ ...

ممنون فرنازبانوی مهربون.

شما همیشه به همه انرژی می‌دین. امیدوارم دلتون شاد باشه ❤️

در جواب ستاره جون و مامان علیرضا جان که باهم زدید😊.

ما که جایی اصلا نرفتیم.اما شغل همسرم پرخطره. حدود یک هفته تا ده روزی میشه که همسرم و من علائمش را داشتیم.اما من چون پریود شدم بدن درد و سردرد شدیدددم را پای پریود گذاشتم‌همسرم هم میگفت نمره چشماش انگار تغییر کرده.تا من دو روزه تک سرفه دارم و کمی گلو درد.همسرم هم دیروز بویایی اش را از دست داد. دیگه صبح رفتیم تست دادیم و قرنطینه شدیم

2706