2737
2734
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349197 بازدید | 40786 پست
من 3کیلوکم کردم خطرناکه بنظرتون

من تا الان 8 کیلو کم کردم اصلا وزنم اضافه نشده ولی نی نی وزنش خوبه خداروشکر؛نگران نباش بچه از تو تغذیه میکنه حتی اگر مواد مغذی بهش نرسه خداطوری قرار داده که حتی اگر هیچی نبود از مغز استخوانت تغذیه میکنه این قرص های مکمل و... بخاطر خودته که آسیب نبینی وگرنه نی نی مشکلی پیدا نمیکنه ...من ویارم خیلی خیلی زیاد بود هیچی نمیتونستم بخورم .😊😊😊😊

منم مرخصی بدون حقوق گرفتم و نمی‌رم. توفیق اجباری شده، استرس‌های محیط کار بهمون منتقل نمی‌شه. 😀

من کارم کارگاهی بود معمارم ، حدود سه ماه رفتم ولی جفتم پایین بود دکتر بهم گفت استراحت کامل دیگه نرفتم ...فقط هفته ای یکبار میرم دانشگاه تدریس میکنم ولی اونم چون از صبح تا عصر؛ میام خونه کمردرد شدید میگیرم فقط باید استراحت کنم 😀😀😀😀ولی دغدغه ام اینه !!!!!بعدش چیکارکنم برم سر کار یا چه جوری میشه ؟؟؟؟من 9 سال شاغلم 😜😜😜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تا الان 8 کیلو کم کردم اصلا وزنم اضافه نشده ولی نی نی وزنش خوبه خداروشکر؛نگران نباش بچه از تو تغذ ...

وای عزیزم خب خداروشکر بچه وزن بگیره خودم نخواستم بخدا   شماتاچندهفته ویارداشتین

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
2731
من کارم کارگاهی بود معمارم ، حدود سه ماه رفتم ولی جفتم پایین بود دکتر بهم گفت استراحت کامل دیگه نرفت ...

آفرین، خیلی قابل تحسینه که شما این‌قدر توی حوزه‌های مختلف فعالید. منم این روزا همین دغدغه رو دارم. مرخصی گرفتن‌های بدون حقوق برام فشار اقتصادی نداره ولی امنیت ذهنیم رو کم می‌کنه، عادت ندارم که حقوق نگیرم. از طرف دیگه موقعیت شغلیم خوبه و با زحمت خودم به دستش اوردم و فکر می‌کنم مرخصی الان و بعد از زایمان می‌تونه موقعیتم رو متزلزل کنه. ولی بازهم هرچی فکر می‌کنم به نظرم می‌رسه که بچه‌مون ارزش این‌ها رو داره و مطمئن هستم بعد دوباره می‌تونیم موقعیت اجتماعی خودمون رو به دست بیاریم. 

2738
 من خیلی دحتردوسدارم بچه اولیم پسره

آخی هردوشون بانمک‌اند. به من توی سونوی غربالگری گفتند احتمال داره پسر باشه ولی من هنوز به خانواده نگفتم، ترسیدم اشتباه کرده باشند. 

وای عزیزم خب خداروشکر بچه وزن بگیره خودم نخواستم بخدا    شماتاچندهفته ویارداشتین

من تا الانم ویار دارم ولی تقریبا 5هفته ای میشه که خیلی کمتر شده تقریبا به 20 درصد قبل رسیده ...شماهم ویار دارین ؟

من تازه میخاستم کنکور بدم ولی بااین اوصاف نمیشه      

عزیزم ایشالا که حتما این کارو میکنی ؛یکی از دوستای من دوقلوهاش 25 روزشون بود رفت وشروع کرد به خوندن ....یه کم بزرگتر بشن میشه 😘😘😘😘

آفرین، خیلی قابل تحسینه که شما این‌قدر توی حوزه‌های مختلف فعالید. منم این روزا همین دغدغه ...

عزیزم لطف داری ، دقیقا با حرف هایی که میزنی موافقم . موقعیت وکسب کردیم ولی خوب یدفعه زندگیمووون داره یه تغییر خیلی خیلی خوب میکنه ؛همش فعلا فکرم مشغوله اصلا دوست ندارم خونه دار باشم 🙈🙈🙈🙈🙈ولی فکرکنم فعلا که مجبور شدیم ارزشش و داره البته 😊😊😊😊😊

2706