2733
2739
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349126 بازدید | 40785 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستای خوب و عزیزم امروز قراره برم دکتر دیشب مدارک پزشکیم رو فرستادم برای دوست شوهرم و جوری رفتار کرد ک خیلی نگران شدیم و تعجب کرده بود ک چرا دکترم گفته پاتولوژی مشکلی نیست و آزمایشات بیشتر ننوشته خلاصه سربسته فکرکنم ی جورایی میخاست بگه اوضاع خوب نیست ولی گفت فردا یعنی امروز حتما باید دکتر آنکولوژیم ببینتم مثل همیشه محتاج دعاهاتون هستم ک فقط با ی جراحی همه چی تموم بشه😳🙇

مامان لیلی عزیز ممنون بابت تبریک و باد جون خوش اومدی دوباره😙😙😙😙

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥
2728

دوستان عزیز اومدم از همین تریبون اعلام کنم ک دکتر من کنسل شد😐😐😑😑دوست شوهرم گوشیشو کلا امروز جواب نداده😬😑 بعد خود شوهرم رفت مطب دکترم منشی گفته بود کاراشو آقای فلانی کرده ولی همه وقتامون پره نهایتا شنبه میتونم بهش وقت بدم بعد شوهرم گفته وضعش اورژانسیه اونم گفته همه مریضای خانم دکتر اورژانسی هستن😓

بیچاره هااااا😣😣😣😣چی میشد این مریضی ریشه کن میشد مث وبا مث طاعون ک خیلی وحشتناک بودن ولی دیگه نیستن حداقل تو ایران نیست تا جایی ک من میدونم😕😟

فقط قیافه منو ببینین از ساعت هفت بیدار شدم آماده نشستم منتظر خبر ک زود تاکسی بگیرم برم حالا خبر بده نیم دیگه خبر بده ی ساعت دیگه خبر بده... 

اینم آخرش😤این دوست شوهرمم کاری  نداشتا فقط ما رو الکی نگران کرد و خواب راحت رو ازمون گرفت بیچاره شوهرم چقد دیشب تو فکر بود و غصه میخورد

2738

دخترم آنفولانزای خفیف گرفته.دیروز عصر با تب ۴۰ درجه و رگهای خشک شده بستری شده.دست و پاش را هزااار جا سوراخ کردن😭😭😭😭😭😭😭بمیرم براااش که چقدر گریه کرد.تاحالا سه دفعه رگهاش خراب شده و بساط داشتیم. گوشی را بچرخونید عکس چپکی افتاده.من روی تخت کنار دخترم دراز کشیدم .بعد دیدم یه کوچولو از سر همسرم هم افتاده

دوست شوهرتون مگه دکتر هستن آیلین جان؟

عزیزم دقیقا نمیدونم شغل اصلیش چیه هم مخترع هست هم عضو هیئت علمی دانشکده پزشکی هم تو اتاق عمل ازین پرستاراس هم تو همه بیمارستانها و درمانگاه ها میشناسنش و کاراشو انجام میدن همین دوستش تو بیمارستان برای من اتاق خصوصی گرفت برای زایمانم خلاصه دستش برای همه چیز بازه  

دخترم آنفولانزای خفیف گرفته.دیروز عصر با تب ۴۰ درجه و رگهای خشک شده بستری شده.دست و پاش را هزااار جا ...

وای الهی بمیرم چرا آخه.... مگه بردیش بیرون؟ یا کسی مریض بوده اطرافتون این مدت؟ ان شاءالله زودی خوب بشه خیلی ناراحت شدم😳

وای الهی بمیرم چرا آخه.... مگه بردیش بیرون؟ یا کسی مریض بوده اطرافتون این مدت؟ ان شاءالله زودی خوب ب ...

خدانکنه آیلین جون.اتفاقا اونقدر مراقب بودم که نگو. فقط بردمش از پاش عکس گرفتیم.تنها بیرون رفتنش همین بود. جمعه هم عروسی خواهرشوهرمه. همه کارها قاطی پاتی شده

2706