2737
2739
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349142 بازدید | 40786 پست
دوستان بچه من خییییلی شدید به آهنگ غمگین حساسه. یعنی روی خود ما حساسه، تلویزیون سه ساعت نوحه بخونه ع ...

آخی عزیزم.چه روحیه لطیفی داره.دختر من یه بار که خیلی کوچیکتر بود خونه مادرشوهرم دعا بود و مولودی.برای دعا فکر کنم حدیث کسا بود خییلی گریه کرد.بعد از اون دیگه قرآن و دعا و نوحه اینا نبوده که عکس العملش را ببینم.اما مادرخدابیامرزم میگفت برادرم( مجرده) اونوقت که کوچیک بوده هرررر نوع لالایی مامانم میخونده میزده زیر گریه.مامانم میگفت منم حواسم نبود میخواستم بخوابونمش بی اختیار میگفتم لالایی دیگه واویلا میشد

وای عزیزم چ روحیه لطیفی داره😍😍منم چندتا خصوصیت دخترمو بگم ک از چندتاشم ناراحتم میخام ببینم بچه های ...

دختر من آهنگی که شادباشه را میشنوه اول دستهاش را تکون میده و به انگشتش حالت بشکن میده اما انگار یه غروره خاصی داشته باشه یهو مکث میکنه و یه لبخند میزنه. دعا و مداحی و اینا را که نمیدونم اما با مادرشوهرم و مهرهاش و جانمازش موقع نماز سرگرم میشه حسابی. اگه یه کم تن صدامون بالا باشه فکر میکنه دعوا میکنیم ناراحت میشه و شروع میکنه دعوامون کردن. کلا نمیخوابه چه برسه روی سینه یا روی شونه من. یهو میافته تو سرم به مو کندن و کشیدن.یا چونه ام را میگیره و محکم میپیچونه.یا انگشت میکنه تو دماغم وزخمی ام میکنه.در مورد خوابیدن هم همش روی شکم میخوابه و همون حالت های عجیب غریب که میگی.حتما راحتند اینجوری.فکر نکنم بد باشه. قوز میکنه منم سعی میکنم اگه بشه پشتش بالشت بزارم.با همه هم میخواد بره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قصد داشتم انجام بدم ولی دیدم دکترم رفت نمونه برداری هم خوب بود دیگه بی خیالش شدم چون صد در صد عید هم ...

ولی دندون درد خیلی بده گلم.ملکا جون را یه روز که همسرت هم پیشش باشه تنها بزار و برو که هم خودت کمتر نگران بشی هم دخترت اذیت نشه

دختر من آهنگی که شادباشه را میشنوه اول دستهاش را تکون میده و به انگشتش حالت بشکن میده اما انگار یه غ ...

پس بیشتر کاراش شبیه دختر منه فقط دختر تو خیلی سنگین و رنگینه😁😁😁

مهر و جانمازمونم ک یادم رفت بگم دختر منم عاشقشونه مخصوصا مزه مهر😐

بعد ی چیز دیگه ک یادم رفت بگم عادت کرده قبل خواب دوتا سینه من رو میاره بیرون از یکیش میمکه و اون یکی رو مث پیچ میپیچونه یا هی با انگشت تکونش میده عین زنگوله حالا دیگه خودتون میدونید ک نوک سینه چقد رو درد حساسه و وای ب حال وقتی ک ی کمم ناخونش بلند باشه😓هرچند عااااشق همین شیرین کاریاشو شیر خوردنشم 😍😍😍

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥
2728
ولی دندون درد خیلی بده گلم.ملکا جون را یه روز که همسرت هم پیشش باشه تنها بزار و برو که هم خودت کمتر ...

هععععیییی داد بیداد همسر دلبند من کی خونه هست ک ملکا رو بزارم پیشش؟ بعدشم عمرا چهار پنج ساعت از پسش بر بیاد نهایتا نیم ساعت تا ی ساعت ک اونم بیشتر وقتشو میزاره تو روروئک

درضمن چون خونمون نزدیک خونه مامانینا هست عین طلبکارا میگه پس خونوادت چیکاره هستن پس من برای چی خونمو آوردم اینجا پس ب چ دردی میخورن اعصابمو خرد کرده با این حرفای تکراریش 😠😠😠😠😠

هععععیییی داد بیداد همسر دلبند من کی خونه هست ک ملکا رو بزارم پیشش؟ بعدشم عمرا چهار پنج ساعت از پسش ...

اوااااااا   

چه طلبکار!

ولی منم کسی رو ندارم بتونه بچه رو بیشتر از یه ساعت نگه داره. شوهرم یه کم بیشتر میتونه که اونم اصلا وقت نداره

2740
پس بیشتر کاراش شبیه دختر منه فقط دختر تو خیلی سنگین و رنگینه😁😁😁 مهر و جانمازمونم ک یادم رفت بگم ...

😁😁نمیدونم تو این مزه مهر چیه.مادرشوهر من یکی تو دستش میگیره ،دو سه تا هم میده دست دخترم

😁😁نمیدونم تو این مزه مهر چیه.مادرشوهر من یکی تو دستش میگیره ،دو سه تا هم میده دست دخترم

آره پسری منم خیلی دوست داره. چندبار بهش گفتیم اخخخخه، دیگه میاره کنار دهنش، دهنشو باز میکنه منو نگاه میکنه ببینه چی میگم. میگم اخه مامان نخور، اونم نمیخوره. ولی گاهی میبینم یواشکی برداشته خورده   دلم میسوزه، بیچاره دوست داره خوب   

چشمش نکنم چند روزه فهمیده سر نماز نباید مهر مارو برداره. میشینه سر جانماز باهاش بازی میکنه، ولی میذاره نمازمون رو بخونیم. بازم محض احتیاط یه مهر تو جیب یا دستم نگه میدارم. چون یهو به سرش میزنه برمیداره میبره. تازه انقدر بامزه ادای نماز درمیاره...  

سلام دوست جوناااااا 

خوبین ؟؟؟ الهی بگردم با این نی نی های جیگر و این شیرین کاری هاشون 😘😘😘😘

ممنون از اینکه به یادم بودین و از دعاهای خیرتون بینصیبم نذاشتین ❤❤❤❤ کی گفته شماها مجازی هستین؟؟؟؟شما واقعیترین مهربانان عالمین ...

از حال و روز خودمون بگم ... که چه خطری از بیخ گوشمون گذشت ... طبق توصیه دکتر نیکوفر استاد دانشگاه و رییس بخش رادیوتراپی بیمارستان پارس پدرم دیروز باید اولین دوره شیمی درمانی رو میگذروند ... داروهاشو شب قبل گرفتیم و ۸ صبح رفتن برای انجام شیمی درمانی ... یه نآزمایش قدیمی پی تی و کراتین توی دفترچه شون بوده که اصن این دکتر نداده بوده و مال یه دکتر دیگه بوده ... میرن و میبینن که مطب خیلی شلوغه و باید تو اتاق انتظار بشینن ... طبقه بالای مطب یه آزمایشگاه بوده ... مامانم به بابام میگه خیلی وقته که پی تی رو چک نکردیم و بهتره تا نوبتمون بشه بریم آزمایشتو بدیم و بعد برگردیم ( چون پدرم بخاطر آمبولی رگای پاشون که عوارض سری قبل شیمی درمانی بوده قرص وارفارین مصرف میکنن و باید مرتب پی تی خونشون چک بشه) خلاصه میرن آزمایش رو میدن و برمیگردن ... سرم اول شیمی درمانی رو وصل میکنن که جواب آزمایش میرسه و میبینن کراتین پدرم سه و نیمه ... یعنی اگه به ۴ میرسید دیگه کلیه از کار میوفتاد ... دیگه دکتر و دستیاراش با دیدن نتیجه آزمایش هول میشن و دستپاچه دستور قطع سرم و دارو رو میدن و سونو  اورژانسی مینویسن که ببینن چه بلایی سر کلیه ها آوردن ... خلاصه دیگه میان سونو رو انجام میدن و دکتر ارولوژشون دستور نصب سوند از روی شکم رو میدن که یه کم از فشار کلیه ها کم بشه و کراتین بیاد پایین که این کار هم حداقل چندروزی زمان میبره چون یه جراحی کوچیکه و باید حداقل سه روز قرص وارفارین قطع بشه که بتونن خونریزی رو کنترل کنن ... 

بعد دیگه من بشدددددت از عملکرد دکتر شیمی درمانی عصبانی بودم که حتی زحمت آز کراتین قبل از انجام شیمی درمانی نداده ... که پیش پا افتاده ترین کاره تو دوره شیمی درمانی ... با اینکه بهشون چندین بار گوشزد کرده بودیم که بعد عمل مثانه هیچوقت کراتین بابام تو رنج طبیعی نبوده و همیشه بالا بوده ... و گفتم دیگه جون بابامو دستش نمیسپارم .... هزاااااارتا تلفن زدم و هزااااار جور رابطه گرفتم تا خدا خیرشو جلوی پامون قرار داد و تونستیم از دکتر مرتضوی زاده تو بیمارستان لاله واسه همین دیشب وقت بگیریم ... ایشون اصالتا یزدی هستن و فقط چند روز در هفته تهرانن ... که فقط خواست خدا بود که ما بتونیم دیشب ایشون رو تهران ملاقات کنیم ... من حتی دنبال بلیط هواپیما هم بودم دیشب واسه یزد ... خلاصه دیدیمشون و کلی نتایج مثبت و دلگرمی ازشون گرفتیم و گفتن که خیلی امیدوارن به جوابدهی درمان روی بابا .... دقیقا برخلاف دکتر قبلی که هروقت مارو میدید میگفت شرایط اصلااااا خوب نیست و فقط عجله کنین .... 

جدیدترین و بهترین روش های درمانی رو پیش پامون گذاشتند و انشاالله ۲ آبان مجدد ویزیت میشن و درمان رو با ایشون ادامه میدیم🤗🤗🤗

اوااااااا     چه طلبکار! ولی منم کسی رو ندارم بتونه بچه رو بیشتر از یه ساعت نگه داره. ش ...

آره خیییلییییی طلبکاره بیچاره خونواده من هروقت کارشون داشته باشم سه سوته میرسن خونمون ولی من خودم نباید خجالت بکشم بگم اونا هم خودشون زندگی دارن مامانم کمردرد داره دست درد داره توقع داره وقتایی ک من وقت نمیکنم کارامو انجام بدم ب اون بگم بیاد یعنی پشیمونم کرده ک گفتم خونمونو بیاریم نزدیک مامانینا😤😤😤هرچی احترام بهش میزارن خیال برش داشته😬اینم احترام میزاره ها ولی امان از توقعات بالاش 😑😑😤الانم باهاش قهرم بر سر همین ماجراها قصد آشتی هم ندارم حالا حالاها با دخترم خوش میگذرونم 😌😌

توروخدا میبینی میان دختر مردم رو میگیرن زجرش ک میدن میدن خوشیاشونو ناخوش ک میکنن بعد تازه باید بیان کلفتی و نوکری داماد هم بکنن😤😤😤😤آخ از شانس مامان و بابای من تو دختر شوهر دادن اینم ک ی ذره خوبه اینجوری گندشو درمیاره البته خودشون اصلا نمیدونن ک اینجوری هست من بهشون نمیگم میگم بزار همچنان فکرکنن همه چی تمومه😐😐😑😑

2706