2737
2734
عنوان

اگه میخوای عشق رو جذب کنی و قری باشی بیا

| مشاهده متن کامل بحث + 2012 بازدید | 125 پست

کتاب رازهایی درباره ی مردانو از اول تااخرو بخون حتی چیزای سادشو فوووق العاده کمک میکنه

میتونی دانلود کنی از نت نویسندش باربارا بود فامیلیش یادم رفت همون سرچ کن  دانلود کتاب رازهایی درباره ی مردان ازباربارا

یه صلوات از ته دل اگه خواستین برای ارامشش و حل  مشکلاتش میخوام😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نکته دوم اینه که همیشه و همیشه از ته دل نه نمایشی بهش محبت کن و در مقابل محبتت انتظار محبت نداشته باش.بی شرط و شروط دوسش داشته باش. تا یاد بگیره کم کم.

همیشه وقتی کاری بر خلاف میلت انجام داد هیچ عکس العمل بدی اون لحظه نشون نده. اروم که شدی غیر مستقیم و باحالتی که توش سرزنش و انتقاد نباشه بهش بگو.مثلا تو جمع بهت بیتوجهی کرده بعدا توی خونه بهش بگو واااای چقدر خوبه که تو جمع همیشه توجهت بمنه.واقعا برای همچین مردی از خدا ممنونم.دفعه بدی توجهشو بخودت میبینی.البته زمان میبره چندبار انجام بده تا تاثیرشو ببینی

2740
نکته دوم اینه که همیشه و همیشه از ته دل نه نمایشی بهش محبت کن و در مقابل محبتت انتظار محبت نداشته با ...

اتفاقا همش محبت کردن به مردا به ضرر رابطه ست.اون کتابی که معرفی کردمو بخون همه ی اشتباهاتمونو بهمون میگه فوووق العاده ست واسه رابطه

سلین کیه توکدوم فیلم بازی کرده اخه یکیم میگفت سلین همش اوممم ارههه

ی ادم تازه ب دوران رسیدس ک میگه هیچوقت پیر نمیشه.  من فلان قد سال دارمو.   ازین چرت و پرتا.  همیشم میگه.   اوووم اررره همیشه سسکی باش😆😆کلا ی پا خله

من خوشحال ترینم😍😍😍
ی ادم تازه ب دوران رسیدس ک میگه هیچوقت پیر نمیشه.  من فلان قد سال دارمو.   ازین چرت و پرتا ...

اووووو 

خب اونوقت چیکارسس؟؟بازیگر؟؟؟

2706