2737
2734

سلام دوستان

با عذر خواهي از استارتر من تصميم گرفتم كلاس انلاين اموزش چند مدل دسر مدرن رو بدم كه اموزش ها از فردا شب شروع ميشه و اموزش اول رايگان هست كه با نحوه كار من آشنا بشيد

از همتون بويژه علاقمندان به تهيه دسر دوستاني كه در منزل سفارش قبول ميكنن عزيزاني كه توي مراسم و تولدها خودشون تهيه همه چيز رو به عهده ميگيرن دعوت ميكنم تشريف بيارند

هر كدوم از عزيزان مايل بودن درخواست دوستي بدن تا راهنمايي كنم

بازم عذرخواهي فراوان از استارتر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پولکی اسمت ایهام داره. کدومی؟ پولکی خوشمزه یا یک عدد پولکیه پول دوست. :))

از نوع عکس پروفایلم 😀😁

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
2728
۲۸ خوشم میاد از صورتی 😁

مبارکه عزیزم❤

غروبا که میشه روشن چراغا😃                                  میان از مدرسه خونه کلاغا                                   یاد حرفای اون روزت میفتم                                  که تا گفتی به جون دل شنفتم                             عجب غافل بودم من                                          اسیر دل بودم من                                              اسیر دل نبودم                                                  اگ عاقل بودم من                                             یادت میاد به من گفتی چیکار کن                         گفتی از مدرسه اون روز فرار کن                            فرار کردم من اون روز زنگ آخر                            نرفتم مدرسه تا سال دیگر                                   عجب غافل بودم من                                          اسیر دل بودم من 
2740

خوشگله ننه مبارکت باشه 

مال من چجوریه عمه برام آورده😲😲😲

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2706