2733
2739
عنوان

بياين عكس از ميز تلويزيونمون بذاريم

| مشاهده متن کامل بحث + 4942 بازدید | 127 پست
من حس ميكنم خونمون خيلي بي روحه چنتا كوسن نارنجي و قرمز تند سفارش بدم واسه مبل ال خوبه؟؟؟

تابلو با این رنگ هایی که گفتی بگیر ...وآباژور پایه دغرحتما بزار کنار مبل ها.

🔫🚬💀🍸
تابلو با این رنگ هایی که گفتی بگیر ...وآباژور پایه دغرحتما بزار کنار مبل ها.

تابلو يكي همين مدلي خواهر شوهرم دارم ميكشه واسمون

فرشامو بايد رنگ كرم ميخريدم اشتباه كردم

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشکله مبارکت باشه 😍😍کلا 5 نفره گرفتی یا دونفرش جای دیگه خونه هست؟اگه بتونی دوتا یه نفره رو از همه جدا کنی فک کنم جلوش بهترم بشه

لبخند بزن 😊بخاطر چیزایی که داری خوشحال باش😀
2731
خوشکله مبارکت باشه 😍😍کلا 5 نفره گرفتی یا دونفرش جای دیگه خونه هست؟اگه بتونی دوتا یه نفره رو از همه ...

آره 5نفرس مرسی عزیزم آره الان جداکردمشون من هرماه دکور عوض میکنم 😂😂

گروه زرد تاپیک لاغری بامداد خمار قد 157 وزن فعلی 75 وزن هدف 60 من میتوانم
چق د خریدین میشه عکسشو بذاری شاید استخوانیش قشنگ تر بود

بخدا خونه مامانمم فردا بذارم؟ ریپلای میکنم ۵۵۰ خریدم

حال دلم عمیقا خرابه 😢😢خدایا حال دلم خوب بشه فقط😔

دوستاي خوبم

با اجازتون به ني ني يار بگم تاپيكو تعطيل كنه

اخه نميشه عكسارو پاك كرد

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
2738
از فرش هاتون بزارینمن تاره فرش هانوعوض کردم ولی زیاد نمیپسندم طرح آتوسای گردویی هست

عزيزم بازم تاايك ميزنيم واسه فرش تا همه بيان😍

دقيقااااا خواهر شوهرم داره اين سبكو واسمن ميكشه😍😍😍😍

جه جالببببب

استارتر کدوم شهرستان فارسی؟اگه دوس داری بگو

عزيزم شمال فارس هستم تقريبا

2706