2733
2739
عنوان

روش های مختلف سوپرایز همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 1304 بازدید | 84 پست
میتونی سوپرایز کوچیک واسش انجام بدی.مثلا خرید یه شاخه گل که نه وقت زیادی میخاد نه هزینه ی زیادی.ولی ...

اره سعی میکنم با چیزای کوچیک سوپرایزش کنم

خداروشکر توقعش خیلی کمه یه آرایش که کنم برم پیشش کلی خوشحال میشه

حالا ان شاء الله سوپرایزای بهتر

نگوووووو من فکر کردم نی نی نداری با خودم میگم حالا اولشه بزار بچه بیاد بیخیال این چیزا میشه😁انقد ...

😂😂😂😂 با اینکه اونا خیلی کارامو خراب میکنن و دسته گل به اب میدن ولی من کم نمیارم😂😂😂مثلا یک نمونش موقعی که توی خونم شمع چیده بودم دخترم هی شمعها رو فوت میکرد منم هی روشن میکردم😁😁

محبت به نامرد کردم بسی ، محبت نشاید به هر نا کسی ،تهی دستی و بی کسی درد نیست ،که دردی چو دیدار نامرد نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره سعی میکنم با چیزای کوچیک سوپرایزش کنم خداروشکر توقعش خیلی کمه یه آرایش که کنم برم پیشش کلی خوشح ...

چه همسر خوبی.خدا جفتتونو واسه هم حفظ کنه👍👍😍😍 

محبت به نامرد کردم بسی ، محبت نشاید به هر نا کسی ،تهی دستی و بی کسی درد نیست ،که دردی چو دیدار نامرد نیست
یه ایده ای هم یه جای دیگه خوندم که خانمه واسه تولد شوهرش ماشین شوهرش رو تزیین کرده بوده و کادو و باد ...

منم این توی ذهنم بود

خدایا شکرت بخاطر وجود گل پسرم  از این فرسته ها ب همه اونایی ک دلشون میخواد بده   
2728

یه بار به مناسبت سالگرد عقدمون که سال87 بود 87 دلیل دوست داشتن و درست کردم و با روبان بستمش و بهش هدیه دادم.بعضی هاش شوخی بود و بعضی هاشم جدی.اونو که خوند اشک تو چشاش جمع شده بود😇

اگه واقن شلوغی رو خیلی دوست داره ک مهمون دعوت کن ولی دونفره اش عشقولانه تره😍😆 میتونی راحت عشوه بی ...

آره پارسال دوستاشو دعوت کردم، امسال خانواده هارو میخوام دعوت کنم ولی خیلی زرنگه باید ی فکر اساسی بکنم ک شوک بشه

آره پارسال دوستاشو دعوت کردم، امسال خانواده هارو میخوام دعوت کنم ولی خیلی زرنگه باید ی فکر اساسی بکن ...

میتونی یا چندروز قبل بگیری که انتظارشو نداشته باشه یا چندروز بعدش.یا هم میتونی هماهنگ کنی خونه کسی دیگه مث خواهرشوهر یا مادرشوهر یا خواهر و برادر خودت بگیری.یا قبلش یه دعوای مصلحتی راه بنداز که فکرش به سوپرایز نرسه

میتونی یا چندروز قبل بگیری که انتظارشو نداشته باشه یا چندروز بعدش.یا هم میتونی هماهنگ کنی خونه کسی د ...

تو فکربودم 17 ام بگیرم

2738
منم دلم میخواد یه سال تولد شوهرم سوپرایزش کنم اما نمیشه چون روز اول فروردینه همه فامیل و اشنا و خودش ...

خب یکی دو روز قبلش بگیر.چون موقع خرید شب عیده اصلا متوجه نمیشه