2733
2734
عنوان

فضای مجازی و عکس های یهویی و چشم زخم ....

| مشاهده متن کامل بحث + 1025 بازدید | 28 پست
با خودنمایی و نمایش تجملات چه در فصای واقعی یا مجازی کاملا مخالم ولی واقعا فکر می کنید علت مشکلات تو ...

نه به هیچ وجه...

نمیشه امه مشکلات رو به چشم زخم ربط داد مخصوصا مشکلات همومی مثل زلزله..

اما چشم زخم هم یه واقعیت ثابت شده اس که اگر کمی تو مشکلات شخصیمون ریز بشیم شاید ردپایی ازش لبینیم

من خیلی به آه حساسم خدا نکنه کسی آه بکشه

ايرانم طاقت بيار 1401 نزديك است...
به نظرِمن كه خيلي خرافاتيه اين طرز فكر كه هر مشكلي تو زندگيت پيش مياد حتما چشم خوردي!

ببینید چشم زخم یه حسه بده خرافات نیست

به شدت محتاج دعاهاتون هستم دوستون دارم فراموشم نکنین😊فعلا خداحافظتون❤🖤🖤🖤السّلام علی الحسین و علی علیّ ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین🖤🖤🖤هنوز جوونی پس خوش بگذرون😈زندگی طولانیه پس لذت ببر😈همه اینکارو میکنن پس افراطی فک نکن😈تو خیلی گناهکاری پس به گناهات ادامه بده😈سخنانی از شیطان😕..........  یکی از اصلی ترین حقوق من به عنوان یک زنو به عنوان یک انسان حضور توام با آرامش و احترام در جامعه است پس با افتخار مینویسم: من حجاب را دوست دارم...                                      حالا که امضامو خوندین اینم جایزتون😊کاربریم سخته میتونین صدام کنین فرنوووووش😊 اگر قصد سقط دارین قبلش مستند فریاد خاموش  رو ببینید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من چشم زدن را قبول ندارم.ولی یه ادمای انرژی منفی دارند که میتونند منتقل کنند منم نزدیکم یه همچین کسی را میشناشم وبه این باور رسیدم هرچیزی را بفهمه دیگه انجام نمیشه .همین چند روز پیش از دهنم در رفت بهش در مورد کار شوهرم گفتم .خودش گفت حال اگه شد بد.کار صد درصد را بهش زنگ زدن گفتن منقضیه

موافقم ولی یاده ی خاطره افتادم بگم 😂

در باره این جملت :

مردم قدیما اگر حتی نیم کیلو میوه می خریدند وبه خانه می بردند

اون رو چنان پنهان می کردند که کسی تو کوچه خیبان نبیند

من ی عمه دارم خیلی فضوله همیشه خم دم درشون ببینه کی میاد کی میره خلاصه با مامانم اینا همسایه بودن 😬

بعد همیشه مامانم چیزی میاورد زیر چادرش بود میپرسید زن داداش زیر بالت چی گذاشتی 😂😂 بعد ی عمو دارم خیلی جدیه اخلاقش .بعد داشته میرفته مغازه اینم دیدتش گفته داداش کجا میری ؟عموم گفته میرم سیب زمینی و پیاز بخرم 😮

بعد نیم ساعت ک عموم داشته میومده باز عمم دیدتش گفته داداش تو کیست چی داری ؟😃عمومم عصبانی شده کیسه رو تو خیابون خالی کرده داد زده گفته والا بلا سیب زمینی دارم پیاز دارم 😂😂😂😂

خیلییی میخندیم کلا ب کارای عمم 

طرف جرعت نداره باقی پولشو از راننده آژانس بگیرع ولی میاد اینجا میشه منتقد اجتماعی !!😒
2728
من چشم زدن را قبول ندارم.ولی یه ادمای انرژی منفی دارند که میتونند منتقل کنند منم نزدیکم یه همچین کسی ...

بعضیا حتی خیلی خوشحالم میشنم همینه

به شدت محتاج دعاهاتون هستم دوستون دارم فراموشم نکنین😊فعلا خداحافظتون❤🖤🖤🖤السّلام علی الحسین و علی علیّ ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین🖤🖤🖤هنوز جوونی پس خوش بگذرون😈زندگی طولانیه پس لذت ببر😈همه اینکارو میکنن پس افراطی فک نکن😈تو خیلی گناهکاری پس به گناهات ادامه بده😈سخنانی از شیطان😕..........  یکی از اصلی ترین حقوق من به عنوان یک زنو به عنوان یک انسان حضور توام با آرامش و احترام در جامعه است پس با افتخار مینویسم: من حجاب را دوست دارم...                                      حالا که امضامو خوندین اینم جایزتون😊کاربریم سخته میتونین صدام کنین فرنوووووش😊 اگر قصد سقط دارین قبلش مستند فریاد خاموش  رو ببینید.
به نظرِمن كه خيلي خرافاتيه اين طرز فكر كه هر مشكلي تو زندگيت پيش مياد حتما چشم خوردي!

عزیزم هم تو قرآن و هم از نژر علمی امری ثابت سده اس

متن رو هم از یک کانال مستند روانشناسی کپی پیس کردم فقط صرف ممنوع بودن لینک برداشتم

و ضمنا اگر متن کامل بخونید فقط  بحث فقط بحث چشم زخم نیست آزار دادن با شوی زندگی ماست

عزیزم هم تو قرآن و هم از نژر علمی امری ثابت سده اس متن رو هم از یک کانال مستند روانشناسی کپی پیس کر ...

منم موافق نيستم حتي اينجا هم هيچوقت دوست ندارم از زندگيم بگم ولي حرفتو در موردِ ناراحت كردن بقيه قبول دارم

من در كنار تو به هدفم ميرسم💪🏻
عاشق خودت و پروفایلتم😂😂😂😂😂😂

قلبونت منم عاشق خودتونی نی تم😘😘😂

دلایل بودنم راهرروزمرورمیکنم    هرروزازتعدادشان کم میشود                              آخرین باری ک شمردمشان                                         تنهایک دلیل برایم باقی مانده بود                        آن هم وجودتوبود 💓دخترم💓                                💞💞💞💞💞                    
2740

مثلا شب یلدا که برخی از دوستان از میز شب یلدا و کادوهای گرفته شده عکس گذاشتن و تعریف دادن چه اینجا چه تو گروه های دیگه دیدم دل چند دختر عقدی و تازه عروس شکست

بدخی ها کار به قهر و دعوا کشید

کاش بدونم خوشی هامون گاهی باعث دلشکستگی دیگران میشه و دربیانشون محتاط تر

میگن هر وقت میخواید از موضوعی تعریف کنید حتما آخرش ماشاءالله و لا حول و لا قوه الا بالله بگید...

اما یادمون نره گاهی میگیم و با خنده رد میشیم اما ....