2733
2734

سلام . من دکتر اکبری رو نمیشناسم. ولی دکتر خودم دکتر شبنم بزرگ زاده بودن و بیمارستان انصاری نارمک سزارین کردم. البته فکر کنم الغدیر هم هستن. بنظرم تو شرق تهران دکتر بزرگ زاده عالیه. من 8 ساعت بعد از عملم بلند شدم و دردم خیلی کم بود و جای عملم هم هم واقعا کوچیک بود و اصلا بد شکل نشد. واقعا هم خیلی مهربونه و هم با حوصله و هم از همه مهم تر خیلی خیلی با سواده. تو این روزای کرونایی هم انقدر محبت داره که جواب همه رو میده هم تو اینستا و هم واتس اپ. خدا خیرش بده واقعا

اینم آدرس اینستاشونه: دکتر شبنم بزرگ زاده Dr_Bozorgzade

اینم شماره واتس اپ شون: 09911616251

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من دکتر ماندانا اکبری که متخصص زنان هستن میشناسم و البته اسمشو از همکارم شنیده بودم
جز دکترای خوبی هستن
و پیجشو دنبال میکنم و اطلاعاتشون هم دارم برات میفرستم برو ببین سمت تهران پارس هم هست مطبش
https://www.instagram.com/dr.mandanaakbari/