2737
2739
عنوان

واسه تولد نامزدم چی تهیه کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 389 بازدید | 49 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
قدمتون رو چشم بیا یکم کمکم کن ممنون میشم 

مرسی گلم اتفاقا از اوناییم که سریع مدیریت میکنم .

ایشالا مراسم تولد شیکی داشته باشین😚😚

خدایا همه مادران منتظر رو به آرزوشون برسون و همه مادران باردار رو هم نی نی شونو سالم بده بغلشون آمین 😍😍🙏🙏
2740
اینم فکر خیلی خوبیه عمرا اگه همچین فکرایی به ذهن خودم میرسید    

من خیلی از اینکارا کردم...اکه باز سوال داشتی بپرس....ببین من تو تولدامون دیگه چای و نسکافه و اینجور جیزارو نمیارم دونه دونه پذیرایی کنم....چندتا فلاکس اب جوش یا سماور میزارم و چای و نسکافه و قند و شکر و نبات و قهوه و همه چیو میزارم کنارش و همون اول به همه میگم که خودشون پذیرایی کنن از خودشون....همه هم راحتن

تو چه دانی که پس هر نگه ساده من...چه جنونی ....چه نیازی .....چه غمیست
ما هم تهران نیستیم کرج هستیم خیلی خوشحال میشم تشریف بیاری بخدا تعارف نمیکنم خیلی کمکم کردی 

من زنجانم عزیرم....خوش بگذره

چقد رمانتیکین شما... چند روز دیگ تولد شوهرمه میخوام ی کیک تو فر بپزم... نهایت خامه از قنادی بگیرم رو ...

همیشه که تولد اینطوری نمیگیریم شاید این اخرین خاطره دوران نامزدیمون باشه خودمم با تولد شما موافقم خودمونی حالش بیشتره 

راستی از اومدن مهموناتم مطمئن شو حتما.من یه بار همچین بلایی سرم اومده منم ۵۰ تا مهمون دعوت کردم  ۲۰ نفر اخر وقت زنگ زدن که نمیتونیم بیایم. اونهمه زحمت هدر میره

خدایا همه مادران منتظر رو به آرزوشون برسون و همه مادران باردار رو هم نی نی شونو سالم بده بغلشون آمین 😍😍🙏🙏

البته یه دور اول و میگیریم و پذیرایی میکنیم ...اما مردا هم زود تشنه میشن هم چای خورن....این راحت ترین کاره

2706