2752
2734

هفته قبل تو سونو آنومالی طول سرویکس رو ۳۰ زد... الان سرچ میکنم میبینم کمه... خطرناکه؟ آخر تو هفته ۱۲ طول ۴۴ بود بعد تو هفته ۲۰ رسید به ۳۰... خیلی میترسم ... هفته دیگه وقت دکتر دارم میمیرم تا اون وقت

دختر بهاری من تو آخرین روز اردیبهشت 97 به دنیا اومد خدایاااا شکرت ..‌. همیشه دعا میکنم خدا این لذت رو نصیب همه منتظرها کنه😊

خانم هایی که تجربه بارداری دارید واسه شما چند بود؟

دختر بهاری من تو آخرین روز اردیبهشت 97 به دنیا اومد خدایاااا شکرت ..‌. همیشه دعا میکنم خدا این لذت رو نصیب همه منتظرها کنه😊

عزیزم به خودت استرس نده برا من ان تی ۳۰ ‌بود مشکلی نداشتم تا حالا از این به بعدم خدا بزرگه دکتر من دیگه اندازه نخواست

يــه دخـــــتر دارم شــ😊ـا نــداره صــــــورتی داره مــ🌛ــا نـداره از خوشــــگلی تا نــداره😍😍😍😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم به خودت استرس نده برا من ان تی ۳۰ ‌بود مشکلی نداشتم تا حالا از این به بعدم خدا بزرگه دکتر من د ...

مرسی عزیزم... بعد از ان تی دکتر بهت استراحت مطلق نداد؟

عزیزم من 12 هفته 30 بود دکتر سونوگراف گفت خوبه کمتر از 25 خطرناکه دکتر خودمم چیزی نگفت که کمه

مرسی عزیزم😘

نه عزیزم از من 29 بود دکترم گفت توی کتابه میگن زیر 30 خطرناکه ولی تا 25 خطری نداره زیر 25 باید سرکلاژ بشی من مشکلی نداشتم یه کم استراحت کنی بالا می ره نگران نباش

در رفتن جان از بدن گویند هر نوعی سخن                   من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم می رود
مرسی عزیزم... بعد از ان تی دکتر بهت استراحت مطلق نداد؟

نه چیزی نگفت منم استراحتم معمولیه دکتر گفت زیر ۲۵ خطرناکه

يــه دخـــــتر دارم شــ😊ـا نــداره صــــــورتی داره مــ🌛ــا نـداره از خوشــــگلی تا نــداره😍😍😍😍 
برا منم ۳۱ بود تو آخرین سونو. من که راجبش خوندم گفته بودن که زیر ۲۹ خطرناکه. حالا نمیدونم رفته رفته ...

مرسی عزیزم انشالله کمتر نشه دیگه

نه عزیزم از من 29 بود دکترم گفت توی کتابه میگن زیر 30 خطرناکه ولی تا 25 خطری نداره زیر 25 باید سرکلا ...

ممنون عزیزم خدا کنه بره بالاتر

نه خطر ناک نیست یعنی احتیاجی به سرکلاژ نداری ولی استراحت مطلقی

آخه سر کار میرم استراحت مطلق سخت میشه... شما تجربه ش رو داری؟

فکر میکنم ۳۰ خوب باشه اما بخاطر کاهش ممکنه دوباره چک بشی.بهتره زیاد از پله استفاده نکنی و از توالت فرنگی استفاده کنی.موفق باشی.

در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
2706