2752
2734
عنوان

استاد خیلی خوب IELTS

| مشاهده متن کامل بحث + 30549 بازدید | 96 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کیمیا جون اگه تماس گرفتی می شه نتیجه رو به من هم بگی...منم دنبال یه استاد خوب برای آیلتس می گردم که ترجیحا من برم پیشش....ممنون
چایت را بنوش.نگران فردا نباش.از گندمزار من و تو.مشتی کاه می ماند برای بادها.
Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
سلام شباویز جان
من هنوز به اون آقا که پندار جان زحمت کشید معرفی کرد زنگ نزدم اما از یکی از دوستام که استرالیا زندگی می کنه دیروز ایمیلی شماره استادشو گرفتم و دوستم از کار این آقا خیلی خیلی راضی بود. اسمش آقای آزادی یه و دوستم می گفت که خودش اگزماینر آیلتسه. اگر خواستی بگو شمارشو برات ایمیل کنم عزیزم
سلام کیمیا جان این استاده که گفتین فقط دانشجو ایلتس قبول میکنه تدریس کنه یا نه هر سطحی باشه تدریس میکنه ؟
میشه به منم خبرشو بدی خانومی ؟ .....

عشق فقط رمانتیک بودن، روشن کردن شمع سر میز شام و دست در دست هم قدم زدن نیست، در واقع عشق حقیقی یعنی یک عمر همدلی، تعهد و اعتماد...
سلام عزیزم. نمی دونم راستش ببین این شماره موسسه ای یه که استاد آزادی توش تدریس می کنه. می خوای زنگ بزن بپرس
22923351
توی خیابون شریعتی یه بین میرداماد و ظفر
سلام تییام جان. نمی دونم دیگه به اینجا سر بزنی یا نه. ولی امیدوارم پیام منو ببینی. من دیروز این آقای آزادی رو دیدم. فوق العاده بود. یه آقای تقریباً مسن که 35 سال انگلیس زندگی کرده و واقعاً مثل یه native بود. من تو این مدت خیلی استاد رو دیدم و این واقعاً با همشون فرق داشت. نمی دونم ساکن کدوم منطقه هستی اما من خودم ساکن غربم. بهترین راه دسترسی بهش، متروه. ایستگاه مترو درست سر کوچه ای یه که موسسه هست. موفق و شاد باشی. من باز اینجا سر می زنم
Salam. Manam ye nafaro mishnasam ke karesh mahshareh. Kheyli ali tadris mikoneh. Man alan australiam. Khodam pishe hamin miraftam. Montaha bayad behesh email bezanam bebinam hanuz tadris mikoneh ya na. In agha doktoraye tadrise zaban dare.
ملتی که کتاب نمیخواند.....
باید تمام تاریخ را تجربه کند ...
2706