2733
2734
عنوان

آیا کسی از سرم IvIg استفاده کرده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 95208 بازدید | 401 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام برای انتقال باید چند روز قبل سرم را تزریق کرد؟

سلام 

باید دکترت بگه 

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 
متخصص ایمنی گفته یه هفته قبل ا انتقال ولی زنان میگه روز انتقال میترسم دیر بشه 

با چند تا دکتر دیگه مشورت کن 

یا ببین کدوم دکتر متبحرتره 

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 
اره عزیزم با همینا مشخص میشه . انشالله هرچی خیره پیش بیاد برای هممون🙏🙏🙏

عزیزمم 

شما سرم رو کجا میزنید تو همون بیمارستان؟ 

هزینه اش چه قدره 

برای من 3 ویال (سه شیشه) هست  بیمارستان بهمن زدم شد 196هزار تومن به نظرم خیلی گرون گرفتن 

با بیمه هر شیشه ۹۱ تومنه

ممنون عزیزمم 

منظور من قیمت دارو نبود ااا 

قیمت تزریق دارو چه قدره؟؟ 

من پنج تا تزریق داشتم بیمارستان دولتی شد صد و نوزده هزار تومن 

ممنون عزیزمم 

لطف کردی 

بچه ها همه تعداد سرم ها را باید تو یک روز زد یا هر روز یه دونه؟

نه عزیزم 

اگر ماهانه باید دو یا سه تا بزنی همه رو با هم میزنن آنژیوکت میزنن پشت سرهم تو دوسه ساعت همه وصل میشه بعد میره تا یک ماه بعد 

عزیزمم  شما سرم رو کجا میزنید تو همون بیمارستان؟  هزینه اش چه قدره  برای من 3 ویال ...

عزیز من هنوز تزریق نکردم 

امروز رفتم بیمارستان گفتن فقط لنفو تراپی انجام میدن ای وی ای جی نمیزنن گفت اگر بخوای باید بری یه مرکز دیگه برای درمانت

عزیز من هنوز تزریق نکردم  امروز رفتم بیمارستان گفتن فقط لنفو تراپی انجام میدن ای وی ای جی نمیز ...

کدوم بیمارستان انجام نمی داد دولتی بود؟؟

2706