2733
2739

۵شنبه با شوهرم بحثمون شد تقصیر هم واقعا ازون بود.جمعه رو باهاش قهر بودم اونم که منت کشیمستقیم بلد نیست بیاد بگه ببخشید فقط هی بوسم میکرد و شوخی دستی و اینا.این وسط دوستم میخاس واسه اخر هفته دعوت کنه باغشون بهش گفتم من با این تحفه قهرم این هفته نریم.بعد شوهرم شنبه اومد خونه هم چنان قهر بودم اومد گفت این بداخلاقیت مطمینی واسه دل دردته؟گفتم نا واسه پریشیه و حرف زدیمو عذر خواستو اینا.رفت دسشویی من پریدم رو گوشی به دوستم بزنم «منت کشید » که برنامه رو بزاریم همین هفته یهو دیدم وای به خود شوهرم پیام داد «منت کشید» 😭😭😭😭😭

خوب نمیشد پاک کنی بعدا فهمیدی؟

در ضمن به نظر من درست نیست این مسایلو به کسی بگی

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سریع بپرسرگوشیش پاکن😄😅

نگران فردایت نباش خدایه دیروز وامروزت،خدایه فرداهم هست😊ما اولین بار است بندگی میکنیم او قرن هاست خدایی میکند،بهش اعتماد کن🙏🙏💕خدایه خوبم من بهت ایمان دارم من مطمعنم زندگیمو درست میکنی بهت ایمان دارم 💜انشالله
2740

الله اکبررررررررررر

نگران فردایت نباش خدایه دیروز وامروزت،خدایه فرداهم هست😊ما اولین بار است بندگی میکنیم او قرن هاست خدایی میکند،بهش اعتماد کن🙏🙏💕خدایه خوبم من بهت ایمان دارم من مطمعنم زندگیمو درست میکنی بهت ایمان دارم 💜انشالله

😂😂😂. ای جان 

ولی ی چیزی من اگ جای شما بودم هیچ وقت قهر یا اشتی بودنمو با شوهرم واسه دوستم نمیگفتم

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 
2706