2737
2739

تازه این پول برداشتن از بابا ادامه داست فقط منو خواهرم دوتایی باهم نقشه میکشیدیم واسه داداشم و مامان بابام ابجی کوچیکم اسباب بازی و کمربند واسه بابام و....میخریدیم.‌..تازه قرعه کشی هم اسم نوشتیم مادربزرگم قرعه کشی داشت پول قرعه رو جلو تر میدادیم😂  باز از این دست فروشا اومد که استکان و این چیزا میفروشن همه جمع شده بودن رفتیم یه دست جام واسه مامانم خریدیم البته بیشتر خواهرم کش میرف😂😂😂

خدایا مواظب نی نیم باش💖 برای سلامتی پسرم یه صلواتبفرستین که سالم و صحیح بیاد  بغلم ممنون😗
تازه این پول برداشتن از بابا ادامه داست فقط منو خواهرم دوتایی باهم نقشه میکشیدیم واسه داداشم و مامان ...

از آخرم لو رفتیم 😑

خدایا مواظب نی نیم باش💖 برای سلامتی پسرم یه صلواتبفرستین که سالم و صحیح بیاد  بغلم ممنون😗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه بودم ی بار یه پنجاه تومنی😐پانصد ریال ها😐زیر بالشتم قایم کرده بودم و شبا براش برنامه ریزی میکردم بعد از کلی برنامه ریزی رفتم باش لواشک خریدم بعد فرداش فروشنده به خانوادم گفته بود ک بچتون پول نداده ...نمیدونم یادش رفته بود یا چی ولی یادمه خیلی گریه کردم و حس میکردم اون فروشنده یه رانت خواره هی میگفتم بخدا من پنجاه تومنمو دادم بهش میگفتن گفته نداده و خانوادم دوباره بهش پول دادن...چ شبها و روزهایی ک بر من نگذشت😔😢😢😢😢😂😂😂😂

💕💜😎والا الان خوشکل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕کانال پراز نمدی های خوشکل من@namadigolgoli

من خونه بابام فقط با پول کارمیکرد هرکاریم میکردم یع نرخ داشت،مثلاظرف شستن۱۰۰۰انباری رفتن و۵۰۰۰میگرفتم چون پله داشت کلن روزی۱۰تومن کاسب میشدم به خاطره پول از دیوار بالا میرفتم که برسم پشت بوم توپ خواهرم وبیارم ولی قسمت دردناکش این بود که کلی کار میکردم پول جم میکردم بعد همه رو باج میدادم به مامانم که برا شلوغ کاریام تنبیه نشم😭

2731

بچه که بودم رو سر عروس پول ریختن بعد یه پسرخاله چاااااااق داشتم،همینکه پولا رو ریختن نشست رو زمین.بیشتر پولا زیر پاش بود.منم هیچی عایدم نشد.شکست مالی خوردم😭😭😭😭

بچه که بودم رو سر عروس پول ریختن بعد یه پسرخاله چاااااااق داشتم،همینکه پولا رو ریختن نشست رو زمین.بی ...

😂😂😂😂😂

2738