2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرتون تو این حباب تغیری هم ایجاد میشه ؟

بله سال نودو یک یا دو به ۱۵۰هم رسیدولی باز اومد روی ۹۳تومن پس فقط صبرکنین مردم توی حولو ولا میفتن که گرونتر میشه میرن میخرن اگه نخرن خیلی سریع حباب میترکه

😒میگن زندگی زیباست😵😕اما کجاش نمیدونم  😏 😐😐😐خواهشا اسم تغییرات هورمونیتونو عشق نذارید😒😏باتچکر🙏🙏 

الان ک ۱۳۸٬۵۰۰ 😒😒چه خبره ده تاده تامیره بالا هزار تومن میادپایین..

چرا امضات کم رنگه  اینجانب از سال ۹۶ ب دلیل کاهش ناگهانی گربه ها ذائقم تغییر کرد و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم.نام کاربری قابل تغییر نیست دیگه  
2728
وقتی تا مدتی نیاد پایین  بعدشم نمیاد

الان خونه های چند سال ساخت که اصلا به درد نمیخوره رو گذاشتن متری سه ونیم ..‌خوب کی میره تو این گرونی خونه بخره خونه هم گرون بشه قطعااا اجاره ها هم بالا میره ‌من که رفتم بمیرم 😁😁

😐وگاهی دل به دل آه دارد 
2740
خب الان پول هست  یا طرف الان عروسیشه

اونا مجبورن مثلا عروسیشه ولی مثلا یکی مثل من که میخوام النگو بخرم میگم گونتر میشه میرم سریع میخرم در صورتی که میتونم پولو بذارم بانک بالاخره تا دو سه ماه دیگه میاد پایین اونموقع میخرم.

😒میگن زندگی زیباست😵😕اما کجاش نمیدونم  😏 😐😐😐خواهشا اسم تغییرات هورمونیتونو عشق نذارید😒😏باتچکر🙏🙏