2752
2734
عنوان

یه آدم چاق میبینین چی فکر میکنین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2251 بازدید | 149 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلیم بزرگ شدی 😂😂😂خخخخ 😢واای خدا بهت صبر بده خواهر . خدا منم ببخشه که اینقد بی طاقتی میکنم و ...

مرسی عزیزم💐❤❤❤😘😘انشالله شمام بزودی باردار بشی

🌸هرچه در فهم تو آيد  آن بود مفهوم تو🌸
ارخ تغییر کردم بزرگ شدم😂اره منم منتظر بودم البته هشت سال،،،نه نینی نمیاد ناز میکنه

عزیزم این نماز رو بخون اینو از اینجا برداشتم یه خانومی گفت انجام  بدین برای حاجت روایی سریع. دوتا نماز دو رکعتی میخونی طبق اون چیزی که نوشته انجام میدی یک نماز دو رکعتی رو میزاری بعداز حاجت رواشدنت میخونی. توسل کن به حضرت ابوالفضل العباس ایشالا بحق برادرش امام حسین حاجتت روات کنه و اولاد صالح از طرف خدا برات بفرسته . خیلی سخت نیست. 

یکی هم اون بالاترش نوشته که تاره .  تا ۱۴ روز نماز دورکعتی ساده مثل نماز صبح میخونی هدیه میکنی به حضرت علی اصغر. خیلی راحت اسون. فقط نیتت برای هدیه به حضرت باشه. 

ایشالا به زودیااا باردار میشی حالا ببین کی گفتم. من دلم روشنه 😙😙😙

ببخشید استارتر که تو تاپیکت درباره چیز دیگه ای پست گزاشتم. 🤗

💚خداجونم هزاران بار شکرت.👸
مرسی عزیزم💐❤❤❤😘😘انشالله شمام بزودی باردار بشی

باران من چله سوره یوسف گرفته بودم با بچه ها 

کلش 1100 تا بود نفری 40 تا افتاد 

به نیت بچه

دوست داشتین شما هم بگیرین با بقیه کاربرا که ایشالا زود مامان بشین .

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1384731/خانومایی-که-قرار-بود-چله-۱۱۰۰تا-سوره-یوسف-بگیریم

لطفا برای سلامتی نی نی کوچولوم دعا کنید. 

خودم قبلا موقع مجردی خیلی چاق بودم ۷۰ کیلو بودم موقع نامزدی ۷۸ کیلو شدم اصن متوجه نبودم ک چاقی بده گفتم با خودم لاغر بشم عروسکی میشم لاغر شدم اندامم خیلی خوبه ۵۵ کیلو هستم مدل ساعت شنی الان خیلی راضیم هر کی رو هم ک میبینم چاقه پیشنهاد میدم لاغر شن بهترین روش لاغری هم رقصه حرفه ی هس من هر روز میرقصم هم سرحال میشم هم خوش اندام 

از نظر من آدمای چاق تنبل و اهل بخور و بخواب و بی اراده و بی فکرن

بالاخره آدم باید به فکر خودش باشه به فکر خودشم نباشه به فکر منظره ای که شوهر بیچارش می بینه باشه... به فکر بچه اش که مادر خوش اندام دوست داره

لباس خوشکل باید بپوشه ...خلاصه من چاقی دوست ندارم و به نظرم زشته

مگررر اینکه کسی بیماری خاصی داشته باشه

منو دعوا نکنین...اراده کنین سالم زندگی کنین

دروغ چرا من اوایل آدم چاق میدیدم پیش خودم فقط پیش خودما فکر میکردم چرا اینا اراده ندارند ولی حالا میبینم واقعاً بعضیا مشکل جسمی دارند یا مریضن شکمشون آب میاره یا مثلاً وقتی یائسه میشن سوخت و سازشون کم میشه مثل قبل میخورن ولی چاق میشن

اصلاً شاید دوس دارن چاق باشن مثل قدیم که چاقی مد بوده لاغرا رو بد نگاه میکردن

اینه که سعی میکنم تو هیج شرایطی هیچکسو قضائت نکنم وگرنه خودم دچار میشم

خوب شد این تاپیکو دیدم و از خودم ناراحت شدم

ما خانوادگی هیکلمون خوبه بد نیست ولی یه دختر دایی جوون دارم خیلی وزنش زیاده

البته هرگز جلوی خودش حرفی نزدم ولی همیشه توی دلم سرزنشش میکردم که چرا به فکر نیست چرا وزنشو کم نمیکنه ...

الان که این صحبتها رو خوندم براش ناراحت شدم

CafeMom Tickers
از نظر من آدمای چاق تنبل و اهل بخور و بخواب و بی اراده و بی فکرن بالاخره آدم باید به فکر خودش باشه ...

متاسفانه وقتی یه نفرو میبینیم نمیشه از مشکلات جسمیش و مشکلات زندگیش مطلع بشیم 

امیدوارم هیچ وقت توی شرایط آدم های چاق قرار نگیری ، چون هر چاقی به خاطر خوردن و بی ارادگی نیست

لطفا برای سلامتی نی نی کوچولوم دعا کنید. 
2706