2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دوران عقد چون علاقه زیادی به شوهرم داشتم هر چیزی ک واسه بدن مضر بود بدومد میومد مثلا فلفل زیاااد میخورد منم هی گفتم نخور ک همون هی زیاد شد یه دعوای فوق العاده بزرگ راه افتاد

برای همه کسایی که منتظر مادرشدنن اگه زحمتی نیست میشه یه صلوات بفرستی🧡
داری میگی مسخره  دیگه اونقدرها هم فکر نکنم کسی لوس باشه که سر چیزهای مسخره هم قهر کنه😕

خب الان که فکرمیکنند میگن چقدر مسخره بوده 

تصور کن لحظه زدن آمپول یهو عطسه کنی  
دوران عقد چون علاقه زیادی به شوهرم داشتم هر چیزی ک واسه بدن مضر بود بدومد میومد مثلا فلفل زیاااد میخ ...

عه منم سر قلیون بارها قهر کردم

2738
من خودم یه بار از شوهرم ناخواسته بادی خارج شد باهاش قهر کردم

وااااااااای خدانکشتت چقدر خندیدم😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄

برای همه کسایی که منتظر مادرشدنن اگه زحمتی نیست میشه یه صلوات بفرستی🧡

با خانواده م سر ی mp3 پلیر ک مارکش مزخرف بود اما چون سبز بود میخواستمش اما بابام میگفت نخیر اون مشکیه😂😂😂😂😂😂

قهر کردم گفتم نمیخام

با شوهرمم سر اینکه چرا من موهامو رنگ کردم قبل عقد کنون عکس گرفتی ازم🙈🙈🙈🙈🙈🙈

❤با تو بدرود ای مسافر،هجرت تو بی خطر باد،پر طپش باشه دلی که خون به رگهای تنم داد❤

غروبا که میشه روشن چراغا😃                                  میان از مدرسه خونه کلاغا                                   یاد حرفای اون روزت میفتم                                  که تا گفتی به جون دل شنفتم                             عجب غافل بودم من                                          اسیر دل بودم من                                              اسیر دل نبودم                                                  اگ عاقل بودم من                                             یادت میاد به من گفتی چیکار کن                         گفتی از مدرسه اون روز فرار کن                            فرار کردم من اون روز زنگ آخر                            نرفتم مدرسه تا سال دیگر                                   عجب غافل بودم من                                          اسیر دل بودم من 
وااااااااای خدانکشتت چقدر خندیدم😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄 ...

بعد نمیدونی شوهرم چی گفت گفتش که زندگی ما به یه....  بنده وای که چقدر اسکل بودیم هردومون 

2706