2733
2734
عنوان

وزن کم نوزاد iugr

| مشاهده متن کامل بحث + 15977 بازدید | 75 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان عکس سونو رو میزارم قبلا کالر داپلر جفت داده بودم دیشب هم کالر داپلر شریان بند ناف داددم تو هفته ...

سلام شما که به سلامتی زایمان کردی وزن نی نی چقدر بود آخه من تو ۳۴ هفته سونو دادم وزنش ۲۰۳۴ بود و دور شکم و طول رانش دو هفته کمتر نشون میداد و گفتن محدودیت رشد داخل رحمی داره کالرداپلر هم دادم جفت و بند ناف و شریانها عالی بودن نمی دونم مشکل کجاست

خدایا رحم کن به کسی که جز تو امیدی ندارد
سلام . تو ٢٩ هفته هستم سونو گفت وزن ني ني١٣٠٠ و دور شكمشمش هم خيلي كوچيكه . صدك زير ده ... خطرناكه خ ...

سالاد عزیزم برای منم تو هفته ۲۹ وزنش ۱۲۵۰ بود و همین رو گفتن، بچه شما با وزن چند کیلو و تو چند هفتگی بدنیا اومد؟؟؟

2731
سلام شما که به سلامتی زایمان کردی وزن نی نی چقدر بود آخه من تو ۳۴ هفته سونو دادم وزنش ۲۰۳۴ بود و دور ...

وزن تولدس ۲۴۵۰ بود تا هفته آخر به منم میگفتن هیچ مشکلی نیست اما تو ۳۶ هفته گفتن شریان بند ناف مقاومت نشون میده ایشالله به سلامتی زایمان کنی عزیزم این دوران هم میگذره

من سر بارداری اولم لیدی میل نخوردم اما بچه م حساسیت به لبنیات گاوی داشت و منم حتی بیسکوییتی که با شیر خشک گاوی درست شده بود رو نباید می خوردم و زن داداشمم لیدی میل نخورد اما بچه ش حساسیت به پروتئین گاوی داشت و اگه گوشت گاو یا گوساله می خورد تو مدفوع بچه ش خون میدید، نمی دونم باعث این حساسیت ها چیه ژنتیکه یا از تغذیه تو بارداریه یا کلا به مدل بچه بستگی داره الان هم تو هفته ۳۶ بارداری ام و سونو گفته وزن بچه م کمه و دکتر گفته لیدی میل بخورم حالا نمی دونم بخورم یا نه 

من سر بارداری اولم لیدی میل نخوردم اما بچه م حساسیت به لبنیات گاوی داشت و منم حتی بیسکوییتی که با شی ...

فکر نمیکنم ربطی داشته باشه منم نخوردم اما پسرم همچنان حساسیت داره  

2740
سلام منم آي يو جي هستم هفته ٣٢ وزنش ١٢٠٠ شما بچت به سلامت دنيا اومد؟ مشكلي نداشت؟ وزنش چقدر بود؟

سلام با وزن ۲۴۵۰ کاملا سالم  البته من کل ویزیت های دکترم و انجام دادم و مرتب سونو شدم و زیر نظر بودم تا مشکلی پیش نیاد

من لیدی میل نخوردم اما دلستر و بستنی و کباب خوردم آخرش هم ۲۴۵۰ هفته ۳۶ تموم کردم سزارین شدم  هیچگونه مشکلی هم نداشت خدا رو شکر ایشالله شما هم به سلامت زایمان میکنی بعدش هم مث من نگرانیهای دیگه شروع میشه  زردی  رفلاکس حساسیت به پروتیین گاوی و ..... تمومی نداره😂😂

عزیزم برا منم گفت رشد شکمش متوقف شده  هفته 37 چهارروزه سزارین شدم  فک نکنم ربطی به تغذیه ...

عزیزم منم الان شرایط شمارو دارم هفته دیگه برام زده سزارین عین شما ۳۷ و چهار روز... وزن بچت چقدر بود؟ایشالا که احتیاج به دستگاه نداشت؟؟ممنون میشم جواب بدی خیلی نگرانم

عزیزم منم الان شرایط شمارو دارم هفته دیگه برام زده سزارین عین شما ۳۷ و چهار روز... وزن بچت چقدر بود؟ ...

۲۹۰۰ عزیزم نه هیچ مشکلی نداشت نگران نباش بعد سزارین اوردن پیشم 

ایشالله که نی نی توام صحیح و سالم میارن پیشت

هر کس به اندازه ضربه هایی که خورده،تنهاییشو محکم تر بغل کرده.
وسایل و مواد غذایی که خودم میگیرم اون مشکلی نداره فقط وقتی شانس نداشته باشی از هیچی نداری   تا ...

سلام عزیزم..منم الان باردارم و باید سن جنین برحسب پریودم۳۳ هفته باشه...اما به۳۲ میخوره...و وزنش ۱۳۰۰گرم هست..نمیدونم چکار کنم..شما نی نی تون وزنش زمان زایمان خوب بود؟؟چیکار کردید؟؟

سلام منم آي يو جي هستم هفته ٣٢ وزنش ١٢٠٠ شما بچت به سلامت دنيا اومد؟ مشكلي نداشت؟ وزنش چقدر بود؟

گویا شرایط من خیلی به شما نزدیکه..نی نی با چقد وزن دنیا اومد؟برای وزن گیری چکار کردی؟؟