2733
2739
عنوان

سیاست مردانه‌.دلبری کردن(بخندیم)😁

5557 بازدید | 172 پست

صرفا جهت خنده

به نظرتون شوهرتون چی میگفت؟؟؟

داداچا چند وقته ازدواج‌کردم 

بیاید سیاست مردونه یادم بدین یکم دلبری کنم😁😁😁😁

درسته که هیچکس ندید وقتی خوردی زمین بلند شدی و خودتو تکوندی و با همه زخمات ادامه دادی درسته که حواس هیچکس بهت نیست ولی تحمل کن. صبر داشته باش...

شورت مامان دوز بپوش لخت تو خونه راه برو

سیبیل لنگری بذار

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       

شوهرمن فعلا وقت فکرکردن به این چیزا رو نداره بدبخت😐

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دادا شورت قرمز بپوش براش😆نازشو بکش خرجش کن😂😂😂😂

میون وحشت مرداب 🍀🍀تو یک نیزار خشکیده 🌾یه نیلوفر به آرومی 🪷رو دست آب خوابیده 🍀🪷🍀یه نیلوفر که می خنده 🙂ولی زندونی و تنهاست 💔 تو عمق آبی چشماش❤️‍🩹 هراس مرگ ماهی هاست 🖤🍀🪷این کاربر نیاز به دعای خیر شما داره برای به دست آوردن دوباره سلامتیم میشه دعاکنی ؟ من میدونم دعای شما برای من معجزه میکنه 🙏التماس دعا https://abzarek.ir/service-p/msg/1835374
2728

شب جمعه موهای بدنتونو 6 تیغ کنید 😂

آدمها فکر می‌کنند اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می‌کنند؛ شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر می‌کنند می‌توانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!   اما حقیقت ندارد..    اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم، اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم، اگر آدمِ ساختن بودیم، از همین جای زندگی مان به بعد را می‌ساختیم!   "آنتوان دوسنت اگزوپری"
2740

صبحا موقع رفتن ببوسیش دیگه تا شب غر نمیزنه 😜

آدمها فکر می‌کنند اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می‌کنند؛ شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر می‌کنند می‌توانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!   اما حقیقت ندارد..    اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم، اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم، اگر آدمِ ساختن بودیم، از همین جای زندگی مان به بعد را می‌ساختیم!   "آنتوان دوسنت اگزوپری"
2706