2752
2734
عنوان

کیا موهاشون مشکل داه بیان کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 918 بازدید | 35 پست
عزیزم کوتاه کردم ولی نمیدونم چرا موهام دیگه وز شده

منظورتون اينه موهاي جديدي كه رشد كرده وز شده يا موي سوخته تون وز هست؟

اگه موي سوخته تون وز هست راهي نداره بايد صبر كنيد تا موهاتون بلند تر بشه و اين موهاي سوخته باقيمانده رو هم كوتاه كنيد، حرف من را خواهرانه قبول كنيد، كراتين، ويتامين، اولاپلكس، بوتاكس و... هيچ كدوم موي سوخته را درمان نميكنه، وقت و مال تون را براي انجام اين كارها هدر نديد، فقط صبوري كنيد تا موهاتون بلند بشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب خسته کنندس هر ۲ ماه بری تمدید کنه

خب از مو های سوخته و فز که بهتره

كسايي كه خودكشي ميكنن فرشته هايي هستن كه فقط ميخوان به خونه برن 😇 فقط میخوام برم خونه🙏🙏
2731

موی سوخته که کلی ازش کوتاه کردم ولی بازم هست اون کلا وز شده بدون ماسک مو داخل حمام که نمیشه شونه زد بعداز حمام سرم مو میزدم از انگلیس میاوردن واسم الان تموم شده نمیدونم چکار کنم چی بگیرم که خوب باشه

روغنای طبیعی مث روغن زیتون،بادام تلخ،فندق،نارگیل(برای موهای رنگ شده خیلی کمتر بریز)،کرچک،روغن آرگان،روغن خاویار(اگه بتونی گیر بیاریش عالیه)همرو با هم قاطی کن بریزش تو یه ظرف.بعد قبل حموم بریز کف دستتو بزن به ساقه های موهات(به ریشه بخوره مهم نیس) بعد یه کلاه ماسک یا مشمایی چیزی بذار رو سرت و بذار حداقل یه ساعت بمونه بعدم برو حمومو موهاتو با شامپو بشور😉

این کار ماهی یکی دو بار برای موهای اسیب دیده و واقعا موهارو تقویت میکنه

برای موهای رنگ شده خاصیت رنگ بری داره اماچون درمانیه و موهاتون اسیب دیده استفادش کنید

میزان روغنا رو خودتون تعیین کنید از هرکدوم یکم بریزید تو ظرف ولی روغن زیتونو بیشتر بریزید چون پایش روغن زیتونه

از جای اصل روغنارو بخرید اگه از روغن گیریا بخرید بهتره اگه نه از عطاری مطمین وگرنه روغنای شیمیایی که تو غیر اصلاس موهارو بدتر نابود میکنه

دیگه اینکه یه امپول ب کمپلکس بشکنید توش عالیه من خودمم میریزم

اگرم یکی دوتاشو گیر نیاریدعیبی نداره

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"
پس چی شد کجا رفتی

نوشتم عزیزم

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"
خوبه واقعاااااااا

من استفادش کردم،کنارشم از ماسکای مو استفاده کردم خوب شد،ماهی دو بار ازین روغنا زدم هر دفم از حموم اومدم از ماسک مو استفاده کردم😉

مرسی عزیزم

فدات

2706