2733
2739
عنوان

خاطرات زایمان سزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 18893 بازدید | 106 پست

منم سال پيش سزبودم بيمارستان خوبي بود همراهم خالم بودكه كلي برام زحمت كشيدوبهش تخت وغذاي خوب دادن حداقل شرمنده اين چيزانشدم بضي همراهااذيت ميكشن اون دوروز!

برامن خورد جمعه البته تامرخص شم شدسه روز😐😐😐اگه بچه اولته لحظه اي شيرينتر ازاون لحظه كه صداشوميشنوي وميارن كنارت ببوسيش نيست هنوزتنم ميلرزه براي هرمادري يباراتفاق ميفته فك كنم خيلي باارزشه بگوبي حسي كنن بيهوش نباشي اون لحظه ها .

من عينكي بودم كه عينكموگرفته بودن رسماگم وگورميديدم همراهام نيومده بودن بي خدافظي رفتم اتاق عمل ..خودم الكي لبخندوگريم غاتي شده بود خداروشكر خوش اخلاق بودن واخلاق وكاردكترم مهمه 

من هفت روزبعدسزجشن گرفتم وبيشتركاراي دخترموخودم كردم فك كن بابخيه هم خم ميشدم وسايل اماده ميكردم همه گفتن خوب پاشدي حالاچرا؟چون ازشبش كه اجازه ميزن پاشي وخودتومرتب كني راه رفتم هردوساعت ...پدرم دراومد تنهايي گريه ميكردم ازدرد ولي ارزششوداشت 

ايشالازايمان خوبي داشته باشي

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عروس خالم و دختر خالم هفته پیش جفتشون سزارین کردن من رفتم بهشون سر زدم اصلا باورم نمیشد اینا سزارین کردن ماشاا.. خیلی خوب بودن میگفتن فقط شب اول یخورده اذیت شدن وگرنه خیلی راضی بودن اصلا به قیافه هاشون نمیخورد زایمان کرده باشن خداروشکر 😁😁

زندگی زیباست ...
2731
من دوبار سز کردم.اصلا یادم نمیاد برای من و فشار داده باشن.فکر کنم تو همون اتاق عمل فشار دادن.

واسه من فشار دادن بلافاصله بعد عمل ولی هنوز بی حس بودم

این حاجت اول است و آخر: ((تاول به گلوی اختلاسگر))    تحریم اگر شبیه چاقوست  تبعیض گلوله است و خنجر    سهم منو تو کجاست ( اگه گفتی😏😏🤔)     لعنت به جیبای اختلاسگر                              🙂💔

استارتر من بیحسی رو به بیهوشی ترجیح دادم.تو که بیحسی انتخاب کنی تو همون حالت فشار میدن منکه یادم نمیاد دردی حس کرده باشم.پرستار اومدو با دوتا دستاش فشار داد شکممو با همون بخیه ها بعد منو بردن تو بخش

2738

فقط بعد که گفت پاشو راه برو حتما راه برو. روزهای بعد هم راه برو..همش نخواب. چسبندگی میگیری و روده هات تنبل میشن. حتما هر روز راه برو چند بار.

خوش به حال اونی که خواسته اش با تقدیرش هماهنگ باشه.
عروس خالم و دختر خالم هفته پیش جفتشون سزارین کردن من رفتم بهشون سر زدم اصلا باورم نمیشد اینا سزارین ...

من از بیمارستان که آوردنم مجبورم کردن رو تخت دراز بکشم بعد شوهرمو مامانم رفتن واسه خونه خرید کنن .تو اون ۲۰ دقیقه رفتم لباسامونو گذاشتم سر جاشون و باغچه رو آب دادم یکم آب خوردم و اومدم. وقتی میخوابیدم گردنم رگ به رگ میشد هر کاری کردن نخوابیدم همش نشسته بودم رو تختم و تحمل نداشتم همه تو آشپزخونم باشن. هی میرفتم آشپزخونه دعوام میکردن برمیگشتم😆😆😆

این حاجت اول است و آخر: ((تاول به گلوی اختلاسگر))    تحریم اگر شبیه چاقوست  تبعیض گلوله است و خنجر    سهم منو تو کجاست ( اگه گفتی😏😏🤔)     لعنت به جیبای اختلاسگر                              🙂💔