2737
2734
عنوان

زنی که خرج داره ارج داره

| مشاهده متن کامل بحث + 69326 بازدید | 1633 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرچی بیشتر بخوای شوهرتم بیشتر پیشرفت میکنه خدایی من فقط واسه پیشرفت خودش انقد درخواستام زیاده😎😎😎

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
2728
فک کنم شوهر منم اینطوره اما من بش رو نمیدم  چون اصلا از لباس و مانتو خوشم نمیا  ع ...

اوووو طلانخر چون طلا آخرشم واسه مرد میشه بنظرم بیشتز رو لباس و زیباییت پول خرج کن

خدایامرسی
منم از این که بهش بگم پول بده متنفرم  یعنی طلا فروختم که کاری برای خوذم بکنم ولی به ایشون نگفت ...

اشتباهه عزیزم وظیفه مرده تامین زنش و برطرف کردن نیازاش باید همه دچیو بهش بگی

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
2738
علاوه بر خرج کردن حتما حتما ورزش هم بکنید،البته شوهره من اوایل اخلاقش بد بود نمیزاشت جایی برم اما شک ...

ورزشو فعلانمیتونم میخوام واسه نی نی اقدام کنم ولی بعدبدنیااومدن نی نی حتماااا

خدایامرسی
دیگه مثلاچهجور؟

عزیزم هرروز ازش پول بگیر یا اول ماه بگو حقوقتو یه مقدارشو بزار خونه من خرج دارم بعدم نصفشو بریز حساب مخفیت مثلا صبر نکن ریملت تموم بشه یه ماه بی ریمل بمونی نرسی بری بخری حتما تا به نصف رسید دومیو بخر حداقل ده رنگ رژ بگیر تو خونه ارایش کن بیرونم بکن ولی ملایم تر هرروز یه مدل جدید ارایش کن تو نت اموزشش زیاد هست ارایشگاه برو اصلاح صورت اگه دوس داری رنگ کن موهاتو نزار ریشش دربیاد بدشکل بشه ابروهاتو رنگ کن 

لباسای تو خونه متنوع بپوش مجبور نیستی خیلی لباس خونه گرون بگیری مثلا بجای یه لباس خیلی گرون سه دست بگیر ارزون تر ولی تو خونه متنوع بپوش این مردا نمیفهمن لباس گرونه و زنش شیکه ولی اگه هرروز با یه مدل تاپو دامن و شلوارک و تاپ جدید باشی میگه وای زنم چه شیکه اتو مو اینا زیاد برای مو جالب نیست خراب میشه ماهی یبار اتو بکش یا بابلیس بکش تنوع بده 

بدلیجات بیخود نخر بجاش بگو من از این جینگل وسنگیلا خوشم نمیاد عاشق طلام مناسبتی چیزی شد ببرش طلا بخره برات یا یه تیکه طلا خودت با پس انداز برو بخر 

همیشه عطر بزن یه عطر خاصم بزن هرروز یه مدل جدید نزن فقط همون عطر باشه بوی تورو بده

عطرتو تا دیدی تموم میشه برو بخر ازش اینا برای زن دیسیپلین میاره مردو عادت بده هفته ای یبار ببرتت رستوران 

عادتش بده حتما 

کافی شاپ برید شاید شوهرتون اوایل ازدواج واقعا نداشت ولی از رستوران نزنید از خرج خودتون نزنید چون عادتش میشه میخواین دلسوزیتونو نشون بدین مثلا وردارینش با سیاست ببرین خرید سرویس طلا چیزیو که پسند کردین نگین مثلا شما یچیزیو پسندیدی پنج ملیونه ولی اول یچیز بیست ملیونی رو نشون بدین بگین وای این عالیه همینو میخوام ( از قبل یبار تنها برین امار قیمتارو درارین) بعد که دیدین گرونه بگین عیبی نداره عزیزم من به همینم قانعم بعد پنج ملیونی رو بخرین منتتونم سرش مونده( به این میگن سیاست) اولش نشون بدین که از قیمتا خبر ندارین و دست بزارین رو گرونه 😁و  مردم پیش خودش میگه وای چه زن قانعی دارم کلیم ازتون ممنون میشه 😇

نه اینکه از خرج لباس و کیف و کفشتونو رستورانتون بزنید اینجوری عزیز نمیشید اصلا بعدم مرد براتون ارزش قایل نمیشه میره خرج خانوادش یا خدایی نکرده زنای دیگه میکنه 

اگه یه کفشی دارین و شوهرتون از این مدلاس که میگه یکی دارین دیگه دوتا نمیخره اونو قایم کنین برین یکی دیگه بخرین بگین اون خراب شده بود کلا لباسای متنوع بپوشین خانوادتونو دعوت کنین مهمونی مفصل نه ولی مثلا غذای خوب از بیرون بگیرین بزارین ( اینا همش باعث میشه مرد به خرج بیفته و حساب کار دستش بیاد ) اینحوری نگین مرد خرید خونرو میکنه من پول نمیخوام دستمو جلوش دراز نمیکنم اتفاقا پول بگیرین و نصف بیشترشو پس انداز کنین برا روز مبادا بدون اینکه شوهرتون بدونه 

بعضی روزا زنگ بزن پیتزا بیارن اگه وقت نداین برین بیرون 

ماشین ظرف شویی اگه ندآین حتما بخرین وققتونو الکی صرف ظرف شستن هدر ندین 

ماهی یبار بگین ینفر بیاد خونتون تمیز کاری در و پنجره و کمد اینارو تمیز کنه شیش ماه یبار فرشاتونو بدین تمیز کنن 

زنی که خونش تمیز باشه خیلی عزیزه جلو مرد 

اگه کارمندین که هفته ای یبار کارگر بگیرین خونتونو بیاد تمیز کنه 

سالی یبار برید اتلیه سالگرد ازدواج با شوهرتون عکس بگیرین

کلا نزارین پول دست شوهرتون بمونه به هر بهانه ای شده جیبشو خال کنید خرج بقیه نکنه نمیگم واخرجی کنینا پولو بگیرین پس انداز کنین مرد خیلی برای زنی که پول پس انداز میکنه و پول تو دست و بالشه ارزش قایله زنی که پول خرج نکنه واقعا بدبخت میشه حتی اگه ماهی پنجاه تومن حقوق دارین ده تومنشو خرج خودتون کنین 

عزیزم هرروز ازش پول بگیر یا اول ماه بگو حقوقتو یه مقدارشو بزار خونه من خرج دارم بعدم نصفشو بریز ...

یه چیز مهم امار نده چی خریدی اگه رفتی بیرون امروز پول داده بود فردا بگو پول میخوام گفت چی شد بگو خرج شد گفت چی بگو خرج خونه و اینا 

اصلا نیا مو به مو نشون بده اینو خریدم اونو خریدم هم فضول میشه مرد و هم عادت میکنه بازخواستت میکنه و نمیتونی هیچیو ازش قایم کنی 

توو بی پولی چه جوری میشه به خودمون برسیم؟ اعتراض نیستا سواله

مردا هرچقدرم بی پول باشن،خرج خانم رو کنار گذاشتن.اگه خانم ازش بخواد میدن اگه نخواد باز هم اه و ناله ی بیپولی میکنن.

2706