2733
2734
عنوان

کیا تا حالا با مورفولوژی یک درصد ، DNA اسپرم بالا طبیعی باردار شدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 21547 بازدید | 195 پست
سلام خانومی.شما باردار شدید؟پیش کدوم دکتر رفتید که دارو برای بهبود مرفولوژی داد؟بهتر شد بعد مصرف؟

نه هنوز نشدم  ......این قرصا رو مرکز ابن سینا دکتر آراسته نوشت...خودش میگه اینارو میخورم بهتره حال کلیم ..ولی هنوز ازمایش نداده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرفولوژیش و حرکتش چند بود و الان چند شده؟با مصرف چه داروهایی بهتر شده؟آیا سقط هم داشتید؟

مورفولوژی یک بود دکتر گفت بهبودیش به سختی و بعد از سال ها ممکنه حتی شاید نشه . منظور دکتر از خوب شدن رسیدن به رنج طبیعی آزمایشگاه های ناباروری بود یعنی یک بشه چهار

بعد دو سه ماه استفاده ار خرنوب صبح و شب معجون عسل ویتامین ای سی امگاس سلنیم و فولیک اسید مورفولوژی از یک رسید به سه. 

تحرک اصلا نداشت اسپرم ها حتی کلاس D  هم نداشت الآن شش درصد کلاس آ داره و کلاس ب هم 16 درصد

یه بار سقط کردم بعد میکرو به علت ضعف شدید اسپرم

2731
مورفولوژی یک بود دکتر گفت بهبودیش به سختی و بعد از سال ها ممکنه حتی شاید نشه . منظور دکتر از خوب شدن ...

خرنوب رو از کجا خریدی و چطور استفاده کردید؟این داروها رو دکتر داد همرو؟یا سرخود استفاده کردید؟منم تو مرحله سقط هستم تو هفته 9 و خیلی حالم بده.رشدش متوقف شده و از اول هم دو هفته عقب بود.قلب هم نداشت.برای شما تو چند هفته سقط شد و آیا جنین دیده شد و قلب داشت؟

خرنوب رو از کجا خریدی و چطور استفاده کردید؟این داروها رو دکتر داد همرو؟یا سرخود استفاده کردید؟منم تو ...

نه به اونجاها نرسید هفته 6

ما دکتر زیاد رفتیم میگفتن فقط دارو هورمونی و میکرو. اینا رو خودمون گرفتیم ویتامین ها رو. ضرر هم نداره.البته ویتامین ای رو هفته ای دوربار و سی رو هفته ای سه بار می خوره حدودا. مابقی هر شب

هفت تا از گیاه خرنوب بر میداری باید خورد کنی جوری که تخم های داخلش در بیاد بعد میریزی تو اب در حال جوش چهار دقیقه بعد خاموش می کنی بیست و پنج دقیقه که موند به کمک صافی می ریزی توی یه لیوان. صبح ناشتا . شب قبل از خواب میخوره. من شوهرم همیشه دوبار میخورد اما میگن بهتره بعد یک هفته یا یک ماه روزی یه لیوان بخوره. 

خرنوب رو از کجا خریدی و چطور استفاده کردید؟این داروها رو دکتر داد همرو؟یا سرخود استفاده کردید؟منم تو ...

چند تا دکتر برو ببین مشکل چیه. مطمئنی باید سقط کنی؟دکتر لزوما وضعیت رو با پریود میسنجه شاید لقاح دیر بوده

عزیزم من بامورفولوژی ۲درصد همسرم بعد یکسالو نیم الان باردارم.. فقط باید خدا بخواد. قراربود پریودشم برمivfکه فهمیدم باردارم

پسرکم مرگ‌ رو انتخاب کرد تا فرصت زندگی رو به خواهر کوچولوش بده...😔
2740
وضعیت الان همسرم با این چیزی که تو تاپیک نوشتم خیلی فرق کرده اما بازم باید صبر کنم

عزیزم شما هنوز باردار نشدی؟گفتی خیلی فرق کرده الان وضعیت شوهرت...میشه بگی چکار کردین؟و مرفولوژی چند شده الان و حرکت و تعداد؟

2706