2752
2734
عنوان

آیا مادرشوهرتون بخاطر پولش به شما فخر میفروشه😳😳😳

| مشاهده متن کامل بحث + 382 بازدید | 32 پست

مادر شوهر من وقتی من عقد میکردم طبقه باای مادرش میشستن خونه زندگیشونم معمولی بود.بعد که اومدن خونه جدیده با وسایل دست دوم فامیلاش و کادوهاشون خونشو خوب درست کرده الان انقدر پز میده که نگو....

یکی نیست بگه این پزارو برا عروس آینده بده که هیچی ازتون نمیدونه نه منکه میدونم اینارو از کجا درست کردی....

قیافه نداره ولی خدای اعتماد بنفسه انقدر که پسراش چیزی میگن میگه خیلی هم خوشگلم....

همیشه خونه زندگی دخترونگیشو به رخ میکشه.من با ماشین بیرون مسافرت نرفته بودم و ما همیشه کباب داشتیم و ........................

وقتی اومدن خواستگاری من مادرشوهرم میگفت نمیداریم آب تو دلت تکون بخوره خونه ماشین همه چی تکمیله واسه ...

عزیزم واسه منم همین بود مادرش دست رو قران گذاشت گفت مثه کوه پشتشم چون من تو خونه بابام تو رفاه کامل بودم اما چه فایده وقتی بخودم اومدم دیدم با یه مشت گدا گودوله وصلت کردیم ک واسه هزار تومن جون میدن ..

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

عزیزم میدونم مشکلات تحمل ادم رو کم میکنه .اما صبر خیلی مهمه . وفا داری و تعهد توی زندگی برای زمانی ک مشکلات هست . دوست خوده من درست یک هفته بعد از ازدواجش شوهرش از کار بی کار شد شش ماه نتونست کار پیدا کنه تازه مستاجر هم بود . بدون این ک خانواده خودش یا همسرش بفهمن اون مدت رو تحمل کرد و خدا روشکر بالاخره بعد از چند سال الان همسرش یه سمت خوب توی یه شرکت دولتی داره . و همه این چیزا رو مدیون تحمل خانم هستن .شما هم به طلاق فکر نکن به ساختن فکر کن

آرام باش.. هیچ چیز ارزش این همه دلهره ندارد ..ما رفته ایم و الان سال ۱۴۹۶ است!!
عزیزم میدونم مشکلات تحمل ادم رو کم میکنه .اما صبر خیلی مهمه . وفا داری و تعهد توی زندگی برای زمانی ک ...

همه ی اینارو میدونم عزیزم.ولی من داغونم دیگه اون شیش ماه تحمل کرد

من سه ساله تحمل میکنم

بخدا نمیدونم چیکار کنم دیگه

همه ی اینارو میدونم عزیزم.ولی من داغونم دیگه اون شیش ماه تحمل کرد من سه ساله تحمل میکنم بخدا نمیدو ...

از خدا میخوام هرچه سریعتر مشکلاتت رو رفع کنه و یه حال و هوای تازه به زندگیت ببخشه تا هیچ وقت فکر جدایی نیوفتی . جدایی اینجوری ک فکر میکنی ساده نیست . خیلی مشکلات پشتش هست .به خدا توکل کن و برای کار همسرت چله یاسین بگیر انشالله ک جواب بده

آرام باش.. هیچ چیز ارزش این همه دلهره ندارد ..ما رفته ایم و الان سال ۱۴۹۶ است!!

عزیزم زندگی بالا و پایین داره 

ما هم تا چند ماه پیش خیلی خوب بود اما الان از لحاظ مالی کم اوردیم 

جوری که هر چی در میاره میره برا قسط 

ولی من پشتشم

وام هایی که گرفته نرفته که باهاش خوشگذرونی و بده به این و اون 

واسه زندگی خودمون وام گرفته که بهتر شه ولی اوضاع یه خورده سخت شده اونم با وضعیت من که باردارم 

ولی پشتشو خالی نمیکنم بهش میگم تو مینوی نگران نباش 

تولد دعوت بودم ولی چون میدونستم نمیتونم کادو بدم نرفتم بجاش با شوهرم خونه بودم و بگو و بخند هر چی هم اصرار کرد گفتم حوصلم نیست برم میخوام پیش تو باشم 

تو هم یکم صبور باش مشکل مالی تو همه خانواده ها هست یکی کمتر یکی بیشتر

من 4 سال تو این شرایطم هی میگ چند ماهه دیگ کارم درست میشه قسطام تموم میشه همش وعده میده اما هیچ خبری ...

میدونم چی میگی

تمام آشنا ها که هم زمان با ما ازدواج کردن یه خونه و یه ماشین حداقل دارن

با تو ساده ترین خرجا موندیم

واقعا نمیدونم چرا دارم خودمو زجر میدم و زندگی میکنم

2706