2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نی نی یاس جون اصلا فکرشم نکن که خدا داره تنبیهت می کنه.این چه حرفیه اخه گلم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خداوند خیلیییییییییییییی مهربونه.و بدون که هر اتفاقی که تو زندگیمون میوفته بهترین اتفاقه.من مطمئنم که خیلیییییییییییییییییی زود نی نی خوشگلتو بغل می کنی و به این روزها می خندی.منم 1 ساله منتظرم.برای تو و همه مامانای منتظر دعا می کنم.فقط امیدتو از دست نده.
چند روز قبل فهمیدم یکی از اقوام که 5 بار میکرو کرده بود(شوهرش ازواسپرم بود)و همه نا موفق !بارداره!!!!!فکر کن....طبیعییییییییییییییییییییییی...اونم 2 قلووووووووووووووووووو
هیچ وقت از لطف خدا نا امید مشو عزیزم
نی نی یاس جون دختر خاله من این مشکلو داشت و چند سال وقتی حامله میشد بچه 2 یا 3 ماهگی سقط میشد و دکترا گفته بودن که هیچ وقت حامله نمیشه الان یه پسر 3 ساله داره تازه طبیعی هم حامله شد به خدا توکل کن
مرسی رها جونم
مرسی الی جونم

من الان فقط توکلم به خداست .. از خدا خواستم نه به من به همه منتظران نی نی به زودی و خوشی نی نی سالم و صالح بده ...
بدون دردسر و دکتر و دوا

بچه ها برام خیلی دعا کنید که دکتر ایمونولوژیمو که میرم مشکلمو بفهمه و با یه داروی ساده حل بشه
سلام نینی یاس جون ایا علامتی داری مثلا بعد از نزدیکی و وارد شدن اسپرم ها زیر دلت درد میگیره ویا علامت مشخصه دیگه ای داری ..........میشه یه کم توضیح بدی ازت ممنونم
دختر نازم و همسر مهربانم دوستتون دارم
سلام الهام جون آره عزیزم من موقع نزدیکی که اصلا درد دارم
ولی بعد از نزدیکی اون موقع که جلوگیری نمی کردم .. بعدش زیر دل درد داشتم که همش فکر می کردم خوبه دیگه دارم حامله میشم ولی هی ماه ها میومد و می رفت خبری نبود...

تا اینکه توی تست پی سی تی .. فهمیدم که اصلا هیچ اسپرمی زنده نمیمونه
راستی الهام جون شوهرم هم می گفت بعضی وقتها بعد از نزدیکی احساس ناراحتی میکرد میگفت ترشحت منو اذیت میکنه ...
حتی بزاق دهنم ...

ولی توی هیچ کدوم از آزمایشهام نه عفونتی داشتم نه مشکل توی ترشح واژنم بود ..
مرسی عزیزم به جز این مشکل مشکل دیگه ای نداری ؟من پلی کیستیکم من روزهای نزدیک تخمک گذاری تقریبا هرشب ... داریم ولی در طول روز زیر دل درد میگیرم یعنی ممکنه بدنم واکنش نشون میده راستی یعنی شوهرت احساس سوزش یا خارش میکنه یا بزاق تو چطور اذیتش میکنه؟ اینم بگم من همیشه تخمک دارم والان یک سال و نیمه بار دار نشدم خودم حدس میزنم ممکنه مشکل تو رو داشته باشم یه بارم ای یو ای کردم ولی نشد شما کجا مراجعه کردی تا مشکلت را فهمیدی میشه یه کم از نوع ازمایشی که مشخص کرد شما انتی اسپرمی توضیح بدی ؟ممنونم گلم...
دختر نازم و همسر مهربانم دوستتون دارم
الهام جون من چون شکم اولمو کورتاژ کردم دکترم متعقده که سیستم ایمنیمو فعال کردم و دچار خودایمنی شدم ..
مشکل دیگه ای نه شوشو نه خودم ندارم .. ولی هر چی هست توی بدنم یا خونم مشکل دارم که اسپرم یا جنین رو از بین میبرم..

الهام جون من مریض دکتر پاک روش هستم خیلی خیلی دکتر حاذقیه .. من 10 تا دکتر رفتم ولی هیچ کس نفهمید مشکل من چیه ...

ولی همون جلسه اول پاک روش به من گفت که تو یه مریضی خاص داری و همون هم شد...
2706