2733
2734
عنوان

ماه های آخر بارداری کیا پوسیدن مث من😳😳

| مشاهده متن کامل بحث + 482 بازدید | 42 پست
بذا بچت بیاد ان شاالله.. ارزوی چن ساعت خواب راحت داری... من الان سه ماه و نیمه خواب ندارم... خصوصا ا ...

به خدا راضیم 😥😥

زن باید مغرور و خودخواه و بی درک و فهم باشه تا مرد زندگیش عاشقش باشه..😏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره واقعا نمیگذره ولی وقتی کنی نیت دنیابیاد همه سختیا یادت میره گلم

انشالله خیلی تنهام همسرم شبا دیر میاد خونه 😟😟 دیگه پوسیدم واقعا

azzam nini mobarak😍😍😍😍

مرسی گلم😊😊

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 
2731
من سه ماه اخرو نی نی سایت بودم یا رمان میخوندم.... بچم هفته ۳۷بدنیا اومد.. رمانام نصفه مونده

😂😂😂😂😂

😖😖😖😖 موقع بیکاری چی کار میکنی

هیچی همش دراز کشیدم حلو تلوزیون یا معذرت میخوام  در حال رفت امد تو راه دستشویی ام یا با گوشی ور میرم بعدم خسته میشم میخوابم بعدم بلند میشم یه چیزی میخورم کلا این برنامه ۹ ماهه بارداریم بوده تنها تنوعش رفتن به کلاس بارداری بوده و خرید سیسمونی و چیدنش ک اونا هم سر هم ۱۰ روزم نشد بقیش همش دراز کش بودم🤪🤪

❤️ الهي و ربي من لي غيرك ❤️                           💙پروردگارا بغير از تو كسي را ندارم 💙
هیچی همش دراز کشیدم حلو تلوزیون یا معذرت میخوام  در حال رفت امد تو راه دستشویی ام یا با گوشی ور ...

واییی مث منییی😟😟😟😟 چقد گناه داریم

مرسی گلم😊😊

ای خدا مبارکه 

تئودور داره دایی میشه 😂😂😂😂😂

شوخی کردما گلم خیلی تبریک میگم

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
اگه دوست صمیمی یا خواهری نزدیکت هست بگو بیاد بت سر بزنه.... کلی حرف بزنید تا حال و هوات عوض شه و زود ...

نه باباا کسیو نزدیک ندارم... خیلی تنهاممم گناه دالم😔😔

واییی مث منییی😟😟😟😟 چقد گناه داریم

به شوهرم گفتم پسرمون ک بدنیا اومد و یه کم جون گرفتو قوی شد انشالله دیگه همش باهاش میرم بیرون و تو تنها میمونی تو خونه منو پسرم میریم تفریحات سالمه مادر پسری تو‌هم با مامانت برو هرکی با مامان خودش بره اصلا 😁😁😁😁

❤️ الهي و ربي من لي غيرك ❤️                           💙پروردگارا بغير از تو كسي را ندارم 💙
ای خدا مبارکه  تئودور داره دایی میشه 😂😂😂😂😂 شوخی کردما گلم خیلی تبریک میگم

خاله سروینه تئودور شوخه دیگه چه میشه کرد😁

متشکرم 😊😊

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 
به شوهرم گفتم پسرمون ک بدنیا اومد و یه کم جون گرفتو قوی شد انشالله دیگه همش باهاش میرم بیرون و تو تن ...

😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣 آره والاااااا