2737
2739
عنوان

مسابقه جدید ایندفعه مصادف شده با.....

| مشاهده متن کامل بحث + 43328 بازدید | 618 پست

اینجا دنیایی دوست داشتنی ست میان تک تک واژه ها میان تمام تلخی ها و شیرینی ها 

اینجا حس کردم زندگی جریان دارد حتی اگر من در جریانش نباشم 

اینجا حس کردم میتوانم مادر باشم و سرشار ازحس

میتوانم زن باشم و سرشار از ناز 

اینجا درک کردم من میتوانم زندگی کنم نه بخاطر زندگی....بلکه بخاطر تمام حس های زیبا 

___یه وقتایی شبامون بی رنگ بودولی تااومدم اینجادنیام قشنگ بود

___یه وقتایی که دنبال بهونم،میگم سربزنم به دومین خونم

__یه وقتایی که اززندگی بریدم،چشاموبازکردم اینجارودیدم

__توپایان همون شب وروزایی که ازغم وغصه مینالیدم

__تویک نوری به سوی روشنایی خوشم چونکه تورادرخاطراتم میبینم

__به امیداینکه یه روزبچه هامون کاربرای اینجابشن🌹🌹

روزی کسی راپیداخواهیدکردکه گذشته شما برایش اهمیت نداشته باشد     چون میخواهدآینده ی شماباشد.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از وقتی عضو نی نی سایت شدم گریه ها و غمام کمتر شد، هر ساعتی از شبانه روز که دلم میگیره و تنهام هم صحبت دارم 😳 با بهترین دوستای مجازی میخندم و انرژی میگیرم 💕 

آدمها فکر می‌کنند اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می‌کنند؛ شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر می‌کنند می‌توانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!   اما حقیقت ندارد..    اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم، اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم، اگر آدمِ ساختن بودیم، از همین جای زندگی مان به بعد را می‌ساختیم!   "آنتوان دوسنت اگزوپری"

نی نی سایت واسه من شده همه چی ❤

تاپیک های دوستای گلم شده همه حسم هر وقت میبینم یکی بی بی چکش مثبت شده از ته دلم واسش دعا میکنم نی نیش واسش بمونه چون واسه خودم نموند 😔

وقتی میبینم یکی با خانواده شوهرش و شوهرش مشکل پیدا کرده اونم یه مشکل بزرگ چشام پره اشک میشه میگم خدایا این زندگی خوبی که به من دادی به این دوستمم بده نذار اذیت شه😊

وقتی میبینم یکی میاد میگه بچم دنیا اومده نه که حسودی کنم نه قبطه میخورم و خیلی هم دوسش دارم فقط میگم خدا این شادی و نصیب من و بقیه که منتظرن کن 😭

وقتی بچه ها تاپیک های بامزه و خنده دار میذارن واقعا از ته دلم میخندم میبینم دوستای نی نی سایتیم چقده بامزه و بانمکن حرفایی میزنن که حتی میرم به شوهرمم میگم با هم میخندیم😂

نی نی سایت شده پره خاطره واسم ....

هرچی غصه و شادی دارم همه باهم تو نی نی سایته کل روز و باهاشم 🌼 و از این بابت خوشحالم 

فقط از خدای مهربونم میخوام همه دوستای عزیزم که اینجا هستن جز اونایی باشن که لبخند رو لبشونه نه اشک رو گونه هاشون😢😢😢

2731

نی نی سایت‌جایی هست که همه نقاب هاشون رو‌زمین میزارن و با‌خود واقعی شون میان...

نی نی سایت تقریبا یه فرشته ی زمینی شده واسه مادرای آینده ای که سالهاست منتظرن و تقریبا همه دکترای ناباروری ایران رو میشناسن این فرشته ی زمینی اجازه نداده اون شمع امید دل این خانومای عزیز خاموش بشه...

نی نی سایت یه اتاق پر از دوستای مهربون خوش چهره و خوش قلبه که هر وقت دلم بگیره یا غم داشته باشم مثل یه ارامبخش قوی همه ی غصه هامو از بین می بیره..و

مرسی که هستی نی نی سایت و عوامل عزیزش مرسی که هستین دوستای مهربونم برای شما نی نی سایت عمر طولانی و سرشار از خوشی ارزو دارم  

رفیق مجازی من..........😍😍😍

زندگیم به خاطرت تعطیل شد😬😁

من از عهد آدم تورا دوست دارم❤ار آغاز عالم تورا دوست دارم❤چه شبها من و آسمان تا دم صبح❤سرودیم نم نم تو را دوست دارم❤نه خطی!نه خالی!نه خواب و خیالی❤من ای حس مبهم تو را دوست دارم💖💖💖

وقتي تو دنياي كوچك خودم زندگي ميكردم فكر نميكردم دنيايي وجود داره كه توش پره از ادماي مختلف با دلاي مختلف با داستان هاي زندگي مختلف فكر نميكردم دنيايي وجود داره كه ادما ميان توشو از درددلاشون ميگينو سفره دلشونو پهن ميكنن باهم ميخندنو غمگين ميشن سوالاشونو ميگن و نظراتشونو بدون هيچ و ترس خجالتي بيان ميكنن و از همه مهمتر خيالشون راحته كه هيچ كس صورتشونو نميبينه و هيچ مهري بهشون نميچسبه اينجا هر كي خودشه و با دل خودش من تو اينترنت سرچ ميكردم در مورد سوالام درباره ني ني ام ولي مهمون خونه اي شدم كه گرم بود و پر ارامش و پر از دوستاي مهربون من اينجا كلي خنديدم و چيزاي جديد ياد گرفتم من اين خونرو اين ني ني سايت هيچ وقت از دست نميدم

تولدت مبارك خونه گرم خانوماي ايراني ❤🎁🌹

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي

من خاطره های تلخ و شیرین زیادی از این سایت داشتم..

آدمهای زیادی رو دیدم..

گاهی با متن هاشون خندیدم, گاهی فکر کردم و گاهی گریه کردم..آدمهایی روشن,خاکستری و سیاه

روزهایی بود که خیلی تنها بودم و هیچ کسی نبود پای درد دلام بشینه و صفحات اینجا برای من دفتر خاطرات مجازی شد... بدون اینکه کسی بدونه و من راحت حرفامو بزنم.

روزهایی که بشدت نیاز به همزبان داشتم, نیاز به یک دعای کوچک یا یک صلوات

عاشق آدمهایی بودم که بی توقع مهر ورزیدن و بدون اینکه من یا امثال من رو بشناسن سنگ صبور شدن..

گاهی دلگیر میشدم از بعضی بی مهری ها ... از برخی کاربران اما بازهم برمیگشتم چون این سایت متعلق به همه بود... خونه ی منم بود...

بعضی روزا رفیقم نی نی سایت بود و هنوزم گاهی هست..

بزرگترین آرزوم این یک روز بیام و تاپیک بزنم عروس شدم و یکسال بعد تاپیک بزنم برای داشتن یک نی نی ..

دلم یه خانواده میخواد و میخوام این آرزومو یک روز شادیشو به اشتراک بذارم.

از تموم کسانی که شبانه روزی برای این سایت تلاش کردن صمیمانه متشکرم و خدا قوت.

چیزی شبیه عطر حضور شما کم است
2740

توسن کم ازدواج کردم هرسوالی برام پیش میومد سرچ میکردم نی نی سایت میومد بالا همیشه اینجابودم ولی بلد نبودم عضوبشم فقط میتونم بگم شوهرداری اشپزی وبچه داری رومدیون نی نی سایتم .خیلی دوستای خوبی پیداکردم ایشالاهمیشه شادباشن .نی نی سایت تولدت مبارک 💖🌹🎈🎈🎊🎊🎊🎉

💖

تولدت مبارک ای بهترین دوست، بهترین یار، همراه همیشگی دلتنگی هایم که همیشه برایم سبد سبد دوست هدیه آورده ای، در زمان هایی که دلم از تمام دنیا، حال، گذشته و آینده، از تمام زخم هایم وحتی از خودم گرفته بود تو آمدی، نینی سایت خوب ومهربانم، با دوستانی که به رسم ارمغان، دوستی ومهربانی را از کیلومتر ها یا حتی فرسنگ ها فاصله به من بخشیدند با کلام گرمی بی هیچ بهانه و پاداشی نیکی کردند وصدبرابر نیکی هم گرفتند چون حال خوشی که بخشیدند با ارزش ترین تحفه خدایی بود که مثل قطره ای شبنم از دلشان بر میخواست وبر دل تک تک دوستان دیگر می نشست.🌹 تولدت مبارک، سایتی که از تکنولوژی بی رحم امروزه ساخته شدی اما برای همه ما کاربرانت از هزار فرشته خدایی مهربانتر، لطیف تر، وآرامشبخش تر بودی، هستی، وتا ابد خواهی بود، تو پر از تجربه های نابی، خالص تراز ابریشم، همان زمان هایی را می گویم که با تو ودر تو ختم قرآن هایی می گرفتیم که پر از نور وروشنی بود وصدای بال فرشته های معصوم را می شد شنید وچقدر شیرین بود لحظه استجابت حاجت هایمان در تو، تمام منتظر هایی که با تو استجابت دیدند، مادر شدند، شفا گرفتند وآرام شدند و.... تولدت مبارک دوست دوساله ی من 💕🎆، درست است اینجا خاطرات تلخ وشیرین زیادی با تو داشتیم یاگاهی  درگیری لفظی یا سرزنش یکدیگر، اما تو از ما خانواده ای ساختی تا ابد پایدار، نینی سایت مهربان دوازده سالگی ات مبارک.💖💗🌹

چهار ماه میشه که حال دلم خوب نیست، دلم گرفته، خانمای گل لطفا برای آرامشم وبرآورده شدن دو تا دعام که خیلی برام مهمن دعا کنید واگه میشه یه صلوات بفرستید 🌹ممنون

بعضی وقتا دل ما خانوما از همه چی میگیره تو دلمون میگیم ای کاش کسی بود بهش میگفتم گوشی بدست میشیم درد دل میکنم جایی که کسی کسی رو نمی شناسه ولی بعضیها واقعا مثل خواهر بهت دل داری میدن دلت آروم میشه من خواهر ندارم ....ولی خواهرای مهربون مجازی زیاد دارم آبجی جونیا من همتونو دوستدارم از نی نی سایت هم ممنون بخاطر دادن اینهمه حس خوب

بچه‌ها این بخاطر مسابقه نبود واقعا از ته دلم گفتم.

من میدونم که میتونم💪💪💪

من اینجا بعد از ده پانزده سال قائم شدن پشت یه شخصیت خشک ورسمی بخاطر ترس از قضاوتهای جوراجور تونستم خود واقعیم  باشم یه دختر شیطون وبازیگوش با اینکه یه مادرم. و همیشه دلم یه فضای امن و مطمئن میخواست برای  گفتن نگفته هایی که به هیشکی نمیشه گفت.

امروز همون فرداییه که منتظرش بودیم پس همین امروز زندگی کن ،بخند،شاد باش،محبت کن واز همه مهمتر لبخند خدارو ببین😚

نی نی سایت عزیزم نمیدونم با تو تا شکفتن همه گلهای عالم چند قدم راهه اما میدونم اونقدر خوبی که واژه ها از مهربونیت باز میمونن.خیلی چیزها ازت یاد گرفتم.خیلی وقته سالهاست خاموش باهات همراه هستم.چقدر خوبه که هستی نی نی سایت.همیشه باش.بمون برام.تولدتم مبارک.

خدایا یعنی میشه دانشگاه علم و فرهنگ تهران قبول بشم🙏از ذوق بال درمیارم وقتی قبول بشم حتی فکر کردن بهش هم قند تو دلم آب میکنه📋📖📒📑📓📕📘📗📚📔📙🎓🖊️🖋️📝📏📐📄

وقتی میام اینجا احساس میکنم باکلی خانوم باتجربه نشستم دارم دردودل میکنم،وقتی اولین بار اینجارودیدم بصورت خاموش میخوندم وبا نازایی درگیربودم،فقط تو تاپیکای تنبلی تخمدان پلاس بودم،اما حالاپسرم هشت ماهس ومن بازهم اینجام،اصلا کجا از اینجا بهتر؟😊😀😍😘امیدوارم تاسالیان سال این سایت کنار بانوان سرزمینم باشه🙏💞💖

پسره من دنیای منه نفس مامان دوستت دارم💕🥰

هر وقت کانکت میشم یه راست می یام تو نی نی سایت ببینم چه خبره .اکثرا هم اینجا هستم .خب خونه مجازیه من اینجاست . بعد می بینم که ساعتهاست که اینجام  آخه همه چی توش پیدا میشه.اصلا راستشو بخواین من یه معتادم. معتاد به نی نی سایت .

نمیخوام ترک کنم چون سایتی رو به اندازه نی نی سایت دوست ندارم.بهش عادت کردم...  جزئی از زندگیم شده .خیلی راه حل واسه مشکلاتم از اینجا پیدا کردم.

نی نی سایت =حلال مشکلات

امیدوارم هیچوقت تعطیل نشه.

هیچ راهی برای نابود کردن خوشحالی بهتر از بدوش کشیدن بار غمهای قدیمی که وبال گردنتان شده وجود ندارد.
2706