2733
2734
عنوان

رسم و رسوم ازدواج كوردها

| مشاهده متن کامل بحث + 15437 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

طلا خریدن بستگی به ثروت داماد داره ولی در کل شهرایی مثل بانه طلا بیشتر میخرن ولی کوردای عراق خیلی خیلی طلاهاشون سنگینه در حد کمربند طلا و ...

یار دبستانی من با من و همراه منی چوب الف بر سر ما بغض من و آه منی حک شده اسم من و تو رو تن این تخته سیاه ترکه بیداد و ستم مونده هنوز رو تن ما
يعني لباس قرمز ميپوشن واسه عروسي؟

اره یا تور سفید میپوشن فقط زمانی که داماد میاد از خونه پدر عروس عروسو بیاره روسری قرمز میذارن رو سر عروس روسری رو کامل میذارن رو سر و صورت عروس بعد از زیر قران ردش که کردن درش میاره

ایشالله خوشبخت شید

کردها ادمهای با مرامی هستن کلا خانواده خیلی براشون مهمه طلاق کمتر دارن

برای عروسی هم به میل خودته عزیزم چه لباسی بپوشی من هم عقد هم عروسی لباس سفید پوشیدم ولی خیلی هاشون یکی از مراسم هاشون رو لباس کردی میپوشن

اره یا تور سفید میپوشن فقط زمانی که داماد میاد از خونه پدر عروس عروسو بیاره روسری قرمز میذارن رو سر ...

اهان عزيزم شما كه خودت كوردي يه سوال ميگن خانواده عروس بايد براي خواهراي داماد كادو ببره درسته؟

توهم کردی؟

بله عزیزم خودم کرد ایلامم همسرم سنندجیه

یار دبستانی من با من و همراه منی چوب الف بر سر ما بغض من و آه منی حک شده اسم من و تو رو تن این تخته سیاه ترکه بیداد و ستم مونده هنوز رو تن ما
اهان عزيزم شما كه خودت كوردي يه سوال ميگن خانواده عروس بايد براي خواهراي داماد كادو ببره درسته؟

بله البته دو طرفه اس حتی برای پدر  برادر و دایی و عموی عروس میبرن برای مادر و خواهر عروس طلا میبرن

ایشالله خوشبخت شید کردها ادمهای با مرامی هستن کلا خانواده خیلی براشون مهمه طلاق کمتر دارن برای عرو ...

مرسي عزيزم

اره واقعا خانواده نامزدم تو چند ماه واقعا كم نزاشتن خيلي خوبن حتي من سرما خورده بودم مادر و خواهر نامزدم سوپ برام اوردن با كلي گل و كمپوت كه اصلا انتضارشو نداشتم

ایشالله خوشبخت شید کردها ادمهای با مرامی هستن کلا خانواده خیلی براشون مهمه طلاق کمتر دارن برای عرو ...

منم حنابندان کردی پوشیدم ولی شب عروسیم لباس عروس 

2706