2733
2734

دوستان من سالها با اگزما و درماتيت سبوره يا خشكي پوست سر و شوره خشك درگير بودم 

از سركه تا انواع شامپو ضد شوره تا داروهاي گياهي و شيميايي و هر چي كه فكرشو بكنيد استفاده كردم ولي خوب نميشدم 

واقعا درمونده شده بودم حالا كه راه حلش رو پيدا كردم و خوب شدم دلم ميخواست با شما به اشتراك بذارم كه حتي اگر يه نفر مثل من درگير باشه و خوب بشه خوشحال ميشم

بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي

بگو 

ای خدای تنهاییِ من، چه بسا هر گره ای که در کار من می‌اندازی، همچون گره‌های قالی باشد که با آنها برای سرنوشتم، نقشی زیبا بیافرینی. هرچه مرمر ساییده‌تر شود، مجسمه زیباتر می‌شود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بر اثر شوره خشك و اين مشكل دچار ريزش مو شده بودم و به همين دليل دكتر رفتم 

داروهايي مصرف كردم كه يك آمپول هم شاملش ميشد 

آمپولي كه ميشكوندم و بعد از حمام يك سومش رو كف سر ميريختم

بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
2731

براچی میپرسی؟؟

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

اين آمپول فرشته نجات من بود 

بعد از حتي دو سه بار استفاده چنان تاثيري روي پوست كف سرم داشت كه كلا شوره و اگزماي پوست كف سرم قطع شد

2738

فقط دوستان اين تجربه من هست و شوره من شوره خشك و مشكلم درماتيت سبوره يا اگزماي پوست و خارش و قرمزي و اين چيزا بود 

توجه كنيد شوره خشك با شوره چرب فرق ميكنه

براچی میپرسی؟؟

ميخوام يه درمان پيشنهاد بدم عزيزم

2706