2737
2739
عنوان

دوقلوباردارها بیاین اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 23284 بازدید | 274 پست
سلام من دوتا داداش دوقلو ناهمسان دارم و شوهرم خاله هاش دوقلو همسانن،خواهرم بچه دار شد ولی دوقلو نبود ...

دو قلویی از خانواده زن به ارث میرسه بنابراین برای شما هم امکانش هست.مامان منم دوقلو اورده منم دوقلو باردار شدم ولی زایمان زودرس کردم البته من میکرو کرده بودم

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
دو قلویی از خانواده زن به ارث میرسه بنابراین برای شما هم امکانش هست.مامان منم دوقلو اورده منم دوقلو ...

دوقلو ناهمسان ازسابقه دوقلو داشتن خونواده خانمه ولی همسان از طرف شوهر به ارث میرسه

نفسم ،هم نفسم؛هر نفسم فدای تو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوقلو ناهمسان ازسابقه دوقلو داشتن خونواده خانمه ولی همسان از طرف شوهر به ارث میرسه

دوقلوهای من که ناهمسان بودن و توی خانواده ی خودم اصلا سابقه ی دوقلویی نداشتیم و نداریم

هیچ وقت نگو رسیدم ته خط....."اگر هم احساس کردی رسیدی ته خط....."یادت بیار معلم کلاس اولت گفت:نقطه سر خط..... 
2728
دوقلوهای من که ناهمسان بودن و توی خانواده ی خودم اصلا سابقه ی دوقلویی نداشتیم و نداریم

جدی .خوشحال شدم چون از طرف شوهرم دو قلو همسان و نا همسان داشتیم و داریم .ولی از طرف من فقط دخترعمم دو قلو داره پس منم امیدوار باشم

نفسم ،هم نفسم؛هر نفسم فدای تو
جدی .خوشحال شدم چون از طرف شوهرم دو قلو همسان و نا همسان داشتیم و داریم .ولی از طرف من فقط دخترعمم د ...

امیدت به خدا باشه ان شاءالله هر چی صلاحته پیش بیاد ولی واقعا دوقلوبزرگ کردن خیلی سخته

هیچ وقت نگو رسیدم ته خط....."اگر هم احساس کردی رسیدی ته خط....."یادت بیار معلم کلاس اولت گفت:نقطه سر خط..... 

سلام  خانمای گل

یه برنامه موبایل هست، به اسم لک لک

که برای بانوان و بارداری و نگه داری از نوزاده

خیلی برنامه خوبیه. 2 ساله داره به صورت رایگان کار می کنه و سوال مادرا رو جواب میده.

مثل همینجا خانما با همدیگه اشتراک تجربه هم می کنن خیلی راحت.

چون خیلی به من کمک کرده

خواستم اینجا خبر بدم که بیایم ازش حمایت کنیم❤️  تا همینجوری خوب و رایگان بمونه .

چون همه خانم هستیم باید از برنامه های خوب که برامونه حمایت کنیم.❤️

پس روی لینک زیر بزنید و شما هم حمایت کنید😘✌️

https://goo.gl/UTxLp1

2740
دو قلویی از خانواده زن به ارث میرسه بنابراین برای شما هم امکانش هست.مامان منم دوقلو اورده منم دوقلو ...

سلام ، منم دوقلو باردارم با ميكرو ، ميتونم دليل زايمان زودرس تون رو بدونم، تو چه هفته اي؟ دوقلوها سالمند؟

سلام ، منم دوقلو باردارم با ميكرو ، ميتونم دليل زايمان زودرس تون رو بدونم، تو چه هفته اي؟ دوقلوها سا ...

من هفته ۲۴ زایمان کردم.متاسفانه زنده نموندن.دخترم پنج روز زنده بود ولی پسرم از دنیا رفت.

منم میکرو کرده بودم والا آخرش علت دقیقشو نگفتن ولی گفتن احتمالا نارسایی دهانه رحم 

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
بچه ها کی مشخص میشه دوقلو باردارم ؟ من همه اطرافیان خواب میبینن دو قلو دارم   هنوز پنج هفته هس ...

بار اولی که برای تشکیل ساک سونو بری مشص میشه . البته بعضی ها هم بودن که تو سونو قلب مشخص شده . 

مامان دوقلو ها . سپهر و سهند 
سلام دوستان من و خواهرم دوقلو هستيم ( ناهمسان) احتمالش هست منم دوقلو بيارم ؟ 

بله چون ارث دوقلویی از مادر و خانواده مادری به ارث می رسه . البته نمی دونم چقدر احتمالش هست . 

همسان از طرف شوهر ؟؟ براساس کدوم منبع ؟ 

کلا دوقلو اگه ارثی باشه فقط از سمت خانواده مادری 

اگه هم همسان باشه و ارث نداشته باشن معمولا تصادفیه چون به زمان تقسیم شدن نطفه بستگی داره . 

کتاب کلید های رفتار با دوقلو ها ص 9 نوشته علم نمی داند چرا دوقلو همسان شکل می گیرند ، ولی می داند که این امر چگونه رخ می دهد . کلا این بخشش خوندنیه .

طبیعی باردار شدین ؟ چون دوقلو ناهمسان خیلی احتمالش ضعیف هست که ارثی نباشه. شایدم یه ارث نهفته بوده .