2733
2734
عنوان

خانوما...آقایون...کمک!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 7206 بازدید | 41 پست
سلام سیندرلا خواهرتون حق داره منم باشم از ناراحتی و استرس دق میکنم
این همه دارن تو رادیو و تلویزیون میگن مواظب روابط پرخطر باشید
به قول یکی از دوستان اون بالا شاید معتاد باشه یا حتی ایدز داشته باشه خیلی مراقبش باشید
متولد ماه مهر،فمینیست،چاوشیست(محسن چاوشی)
عزیزم خیلی مراقب باشید چون بیماری ایدز هم تو جامعه زیادهههههههههههه که میخوان تلافی بکنن
خدا ریشه کن کنه کسایی که جوون مردم رو از راه به در میکنن
در این سرزمین هر آنچه برما گذشت نیک و بدش از آن ماست مائیم وارث این سرزمین و اندیشه پدران.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
خانومی الان با این فضای الوده با این دخترای چ
شم سفید ور پریده اتیشی حق رو به اون پسره میدم چون با چشمام می بینم که دخترا بیشتر مقصرند ولی از الان خواهرت یه جو دیگه درست کنه با مهروبونی نه نصیحت اونو بکشه طرف خودش ببردش مسافرت اول هر طوری میشه راضیش کنه مواد رو بزار ه کنار بعدش می تونه درستش کنه
خیلی سخت میشه جلوش گرفت؛ بهتره بگم دیگه اصلا نمیشه جلوش گرفت
دو راه هست
1- بشینید مثل دو تا آدم حسابی و معقولانه با دلیل منطقی قانعش کنید که این ره که میروی به ترکستان است ( ولی کو گوش شنوا، حلقوم خودتون هم پاره کنید باز میگه مرغ یه پا داره )

2- راه دوم باید بترسونیدش، تنها راهش هم پلیس و عدم حمایته، اگه دوستی آشنایی چیزی تو نیروی انتظامی یا قوای مسلح یا مراجع قضایی دارید درخواست کنید دستگیرش کنه و بدون انجام سلسله مراتب بازداشت و تا حد مرگ بترسونش و شما خانواده عزیز و دوست داتشنی هم هیچ طرف داری از این شاه پسرتون نکنید

3- گزینه سوم و اگه خودم برادرش بودم این بود که میفرستادمش خدمت تا از این آتا و آشغالای خیابونی، بیماری یا خدایی نکرده نسلی باقی نزاره

توی این سن قدرت شهوت و ( خیلی ببخشید بلا نسبت این مرد جوان ) خریت به حدی بالاست که کافور که هیچی، دست و پاشم به تخت ببندی بالاخره کار خودشو یه جوری میکنه
من به شما مادر عزیز چنتا نکته بگم

1- گیرم این پسر با هزار بدبختی و کلاس کنکور و توپ و تشر فرستادیش دانشگاه؛ خب اونجارو چیکار میکنی اگه رشته شلغم و هویج قبول بشه که هیچی، دکتری با دیپلمش توفیری نداره اگه هم رشته درست و حسابی قبول بشه باید درس بخونه، من نمی دونم چرا خانواده ها فکر میکنن کنکور که دادن تمام !!
بابا بخدا من کلی از دوستام درس نخوندن، مشروط مشروط مشروط و اخراج !! به همین راحتی بعد از دو یا سه سال هزینه و عمر با دو تا لقد که در ماتحتشون زدن و از در دانشگاه با کمال عزت و افتخار و طی مراسمی انداختنشون بیرون !

این دوست عزیز هم بیاد دانشگاه مطمئن باش بدتر میشه که بهتر نمیشه، خیالت راحت و وای به اون روزی که یه شهر دیگه قبول بشه و....

من حداقل بعنوان یه دوست که هم توی ایران و هم خارج از کشور تحصیلات آکادمیک دارم گفتم، تا اون موقع که خودش راه خودش پیدا نکرده شما دور از جونت، خودتون هم بکشید، اون (خیلی ببخشید) آدم بشو نیست که نیست
حالا کافور که سهله، ورداری با اسپری لیدوکائین 25% دندون پزشکی، کلا بی حسش هم کنی که دیگه توانایی هیچ کاری نداشته باش، باز اون توی فکر کارای خودشه و کافیه احساس خطر کنه، چنان مغزش متبلور میشه و طرح و نقشه میریزه و پنهان کاری میکنه که صدتا مثل من و شما هم دیگه نمی تونیم سر از کارش در بیاریم
به عقیده من خانواده بیشتر بهش توجه کنند یه مسافرت طولانی باهم برن و بیشتر با مسایل دینی آشناش کنند بهش بفهمونن که علاوه بر گناه کبیره ممکنه دچار بیماری هم بشه.فکر کنم عقیده کافور هم خوب باشه شهوت رو پایین میاره و مهمتر از همه تنهاش نگذارید حتی تو اتاق خودش که سراغ فیلم واز این چیزا بره.
خدا جونم از تمام چیزایی که بهم دادی ممنونم
2706