2737
2734
عنوان

اقدامی های دی بیاین باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 145722 بازدید | 21602 پست
سلام به همه  من 4شنبه كه رفتم دكتر بهم گفت اصلا زوده براي اي وي اف اقدام هنوزم دهانه رحم خشكه ...

سلام عزیزم خوبی؟ چه خبر؟ چکار کردی؟ 

خدایاااا ممنونم برای هدیه قشنگی که بهم دادی....به خودت میسپارمش😍🤗 هرچی خیره برای همه منتظرا مقدر کن🤲🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام یاش جون آره دادم بتام ۵۷بود احتمالا دیر لقاح صورت گرفته دوباره امروز ازم آز گرفت چهارشنبه باید ...

ایشاا.. به سلامتی عزیزم 😍😍😍

خدایاااا ممنونم برای هدیه قشنگی که بهم دادی....به خودت میسپارمش😍🤗 هرچی خیره برای همه منتظرا مقدر کن🤲🤲
سلام یاش جان...نه عزیزم هنوز نرفتم منتظرم جواب آزمایش ذخیره م آماده شه

ایشاا... همه چی ختم به خیر بشه عزیزم... ایشاا کی اماده میشه جواب ازمازیشت

ایشاا... همه چی ختم به خیر بشه عزیزم... ایشاا کی اماده میشه جواب ازمازیشت

ممنون گلم ...امروز میرم ببینم آماده س یا نه...والا تو برگه جواب زده بود ک‌۲۱ ام آماده میشه ولی هنوز نشده

تا خدا هست زندگی هست...
2740
جواب آز دوشنبه رو گرفتم بتام از ۵۷شد ۴۰۲

عزیزم مبارک باشه ایشاا به سلامتی نی نیتو بغل بگیری.. 😍🤩

ممنون گلم ...امروز میرم ببینم آماده س یا نه...والا تو برگه جواب زده بود ک‌۲۱ ام آماده میشه ولی هنوز ...

سلام عزیزم خوبی؟ رفتی دکتر؟ 

عزیزم بگو الان زوده نمیخوایم،اینجوری دهنشون بسته میشه،فکر کن اصلا بچه نمیخواین اینجوری مطمئن باش یه ...

سلام عزیزم خوبی؟ چه خبر؟ پسر گلت خوبه؟ خبری از ناناز جون نیستااااا

سلام گلم قربونت تو خوبی...نه والا هنوز نرفتیم هفته آینده ان شاءالله..این هفته شوهرم همش درگیر برداشت ...

عزیزم ایشاا.. سریعتر جور بشه برید و جواب بگیرید