2752
2734
عنوان

خواستگار نه چندان دل نشین

| مشاهده متن کامل بحث + 689 بازدید | 41 پست

خونه ماشین نمیدونم هیچ کدوم خوشبختی نمیاره پاک بودنه ک خوشبختی میاره اگه پسر اهله هیچ برنامه ی اضافی نباشه و کاری هم باشه میتونه همه چیزو بخره چون پولش جایی هدر نمیره بنظرم ازاین نظر بسنجید اگه خوب بود کمک کن ازدواج کنه 

مرده خوشکل ماله همس اینو همیشه ب یاد داشته باشید چون چشمه همه دنبالشه مرد باید جنمو غیرت داشته باشه

لطفا لایک نکنید فقط ریپلای کنید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

همه چیز خونه و ماشین نیست که البته به نظر من چون تا سی سالگی مجرد بوده دلیل بر بد بودن و موفق نبودنش در آینده و حالا نیست اما چون به دلش ننشسته مطمعنا بعدا هم نمیتونه با این موصوع کنا بیاد پس بیشتر فکر کنه یا کاملا رد کنه

خداحافظ دوستان نی نی سایتی 👋🪷         
خونه و ماشین ملاک زندگی خوب نیست‌. باید از نظر اخلاق و رفتار خودش و خونوادش اطمینان پیدا کنه نه اینک ...

اخه همه میگن عالیه اخلاقش بیسته

ولی همه که باهاش زندگی نکردند

کی این جدایی سر میاد . . .
خب دوستت نباید سریع تصمیم بگیره،آخه ی ادم معمولیه،ولی توهم ی بار حرفاتو بهش بزن اصرار نکن،چون ممکنه ...

اخه هر بار با من درد و دل میکنه

نظرم را میپرسه

چی بگم آخه

کی این جدایی سر میاد . . .
اخه همه میگن عالیه اخلاقش بیسته ولی همه که باهاش زندگی نکردند

حالا شما چه اصراری داری که بگی خوب نیست. 

خوب عزیزم خودش عقل داره. خانواده داره تصمیم میگیره. شاید برا اون خانم جنمش مهم باشه نه خونه و ماشین نداشتنش. شاید اخلاق و پاکیش مهم باشه نه چندغاز درامدش. 

ترجیحا شما چیزی نگو . چون قطعا به ادم حسود متهم خواهی شد.....

اخه هر بار با من درد و دل میکنه نظرم را میپرسه چی بگم آخه

بگو ملاک هر کس متفاوته. ملاک و معیاراتو بسنج ببین بدردت میخوره یا نه. 

الان چون دودل هست میخاد نظرشما رو بدونه . پس بهتره زیاد نظردهی نکنید...

2706