2737
2739
من چشمام 1.5 هستش و از عینک زدن خسته شدم میخواستم ببینم اونایی که عمل لیزیک انجام دادن الان چه طورن و پزشکشون کی بوده ؟ درجه چشمتون چند بود؟ برگشت داشتین؟ به من دکتر قریشی رو معرفی کردن کلینیک پارسیان رو داره مرسی
(الّلهُمَّ‌صَلِّ‌عَلَی‌مُحَمَّدٍ‌وَآل‌‌مُحَمَّدٍوَعَجِّلْ‌فَرَجَهُمْ)‌التماس‌‌دعا 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
دوستان مبلغ که به عمل دادین چه قد بوده ؟؟؟؟؟؟؟ ایا استراحت هم باید بکنیم ؟؟؟؟؟؟؟ با بیمه تامین اجتماعی میشه رایگان عمل کرد
مهم نیست مردم پشت سر من چه میگن مهم این که نمیتونن تو روم بگن
باران جان دکتر قریشی دکتر خیلی خوبیه .. شک نکن البته من چند سال پیش تو کلینیک صدرا پیش دکتر رزمجو عمل کردم و راضی هم بودم . اصلا هم برنگشته

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

2738
نه نداشتم الان فکر کنم حداقل پول عمل دو تومن باشه کم گفتم حالا بیمه تامین اجتماعی که اصلا هیچی نمیده اگه بیمه تکمیلی باشی شماره چشمت چهار به بالا باشه نصفش رومیده من اینطوری بودم استراحت هم که داره یه سری شرایط داره باید رعایت کنی ولی من فرداش رفتم عروسی خواهرم با عینک افتابی
 before i die i want to be happy and make others happy
منم دوس دارم عمل کنم ولی شنیدم با زایمان بر میگرده ینی اگه بخام یه نینی دیگه بیارم۰۰۰۰ منم تعریف قریشی رو شنیدم
بعضی وقتا فکر میکنم اون روزا که تو نبودی من چطوری زندگی میکردم دخترم جیگرم نفسم درد وبلات تو سرم ناناز طلا!