2737
2739

من عاشق پفکم الانم باردارم بیشتر وقتا خیلی هوس میکنم ولی میترسم بخورم؟؟اصن نمیتونمم طاقت بیارم چیکار کنم؟؟

همسرم و پسرم عااااشقتوووونم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خواهر من پفک میخورد کلا پفک خور حرفه ایه اما باردار بود رعایت میکرد مثلا دوهفته یه بار یه بسته کوچولو بچه شم ماشاالله سالم سالم

من میتونم چون با اراده ام💪🏻وزن شروع:80 هدف اول:🔒۷۵ هدف دوم:🔒۷۰ هدف سوم:🔒۶۵ هدف چهارم:🔒۶۰
2738
مگه قراره چیزیش بشه ,من که همیشه میخورم اتفاقا الانم داشتم میخوردم😀

وای آخه یکی میگه کم خونی میگیره یکی میگه قد بچه کوتاه میشه یکی میگه ورم میکنی وای خیلی دلم میخواد بشینم ی عالمه بخورما.از اول هم پفک خور بودم الانم ک خیلی دلم میخواد نمیدونم چیکار کنم

همسرم و پسرم عااااشقتوووونم  

من اقدامم میخورم

اما همسایه مادر شوهر گفته بود به عروست بگو اگه حامله شد اصصصلا پفک نخوره رحمش میچسبه

اگه میاونه الانم نخوره

😨

دیده بود یبار همسری پفک میاره برام

من گفتم الکیه عب نداره

🙇
یکی دوتا ب کجا میرسه اخه😣😣

دیگه چاره چیه/.راستی من دیروز انتقال دادم باز

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
من اقدامم میخورم اما همسایه مادر شوهر گفته بود به عروست بگو اگه حامله شد اصصصلا پفک نخوره رحمش میچس ...

😂😂😂 يعني چي آخه؟ مگه پفك مستقيم ميخواد بره تو رحم كه بچسبه

أَمَّنْ یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَكْشِفُ السُّوءَ
2706