2737
2739
عنوان

زایمان زودرس....کوچولومو از دست دادم بهم دلداری نمیدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 21404 بازدید | 103 پست
منم زایمانم طبیعی بود خیلی سخت چون دو تا بچه مرده را میخواستن بیارن بیرون یکیشون هم از پا بود فکرشو بکن اونی که از سر بود سر خورد جسدش اومد بیرون البته من اصلا نگاه نکردم و کار خوبی کردم

میبومست به امید اینکه یک نی نی ناز بیاری
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قائم بیمارستانه خوبیه دقیق هستن مطمئن باش به همین زودی دوباره بچه دار میشی ما ادما پوستمون خیلی کلفته زود با بدترین اتفاقا کنار میایم تو هم ساله دیگه این موقع از بس شب بیداری کشیدی از دسته نینیت خودتو میزنی بوووووس

LilySlim Weight loss tickers
2731
ایشالا خدا دفعه بعد دوتا نی نی باهم بهت بده
یه جدیدی خوندم که بچه هایی که متولد نشده میمیرن یا به سن بلوغ نرسیده فوت می کنن روز قیامت جلوی دربهشت می ایستند میگن تا مامان وبابامون نیان بهشت ماهم نمیریم خدا بخاطر اونا مامان وباباشون رو بهشت میبره

خدایامتشکرم ودوست دارم
یه جدیدی خوندم که بچه هایی که متولد نشده میمیرن یا به سن بلوغ نرسیده فوت می کنن روز قیامت جلوی دربهشت می ایستند میگن تا مامان وبابامون نیان بهشت ماهم نمیریم خدا بخاطر اونا مامان وباباشون رو بهشت میبره

خدایامتشکرم ودوست دارم

خدایامتشکرم ودوست دارم
2740

خدایامتشکرم ودوست دارم
زن داداش من 3 بار این اتفاق براش افتاد
امـــا حالا 1دونه دیگه تازه زایمان کرده اما یکمی زود
نی نیش هم تو دستگاهه دکترا بهش امید دارن زن داداشمم و ما هم امید داریم
پس فقط نا امید نشو
هر کاری هم دوس داری بکن فقط نا امید نباش
انجام کلیه امور عایقکاری در تهران مشاوره و بازدید رایگان 09123340970
زن داداش من 3 بار این اتفاق براش افتاد
امـــا حالا 1دونه دیگه تازه زایمان کرده اما یکمی زود
نی نیش هم تو دستگاهه دکترا بهش امید دارن زن داداشمم و ما هم امید داریم
پس فقط نا امید نشو
هر کاری هم دوس داری بکن فقط نا امید نباش
انجام کلیه امور عایقکاری در تهران مشاوره و بازدید رایگان 09123340970
مامان های گل من به تازگی عمل سرکلاژ داشتم البته برای فرزند دومم فکر کردم شاید تجربیات من بدرد شما بخوره اول اینکه این عمل برای اون دسته از خانمهای باردار انجام میشه که یا بارداری پر خطر داشته باشند یا بچه خیلی پائین باشه یا اینکه رحم اونها از توانایی نگهداری از جنین رو که دائم در حال اضافه وزن هست رو نداشته باشه این عمل خیلی راحته و اگه براتون تجویز شد نگرانی و استرس نداشته باشید هیچ چیز بدی هم نیست یک بیهوشی سبک که برای جنین ضرری نداره بهتون میدن بعد دهانه رحم رو از داخل بخیه میزنن حدود نیم ساعت طول میکشه بعد از دو یا سه ساعت بسته به مقدار ماده بیهوشی یا واکنش بدن شما نسبت به ماده بیهوشی به هوش می آید و سردتون، احساس جیش داشتن دارید و شاید هم کمی کلافه باشید بعدش باید تا پنج شش ساعت یا حتی تا دوازده ساعت کاملا استراحت مطلق داشته باشید و اگه سوند نداشته باشید باید از لگن استفاده کنید چون از تخت نباید پائین بیایید تا یادم نرفته بگم که یک بیست و چهار ساعت حداقل باید تو بیمارستان باشید و تحت مراقبت چون خودتون و جنین دائم چک میشین بعد ممکنه کمی لکه بینی داشته باشید که چیز مهمی نیست البته به پزشکتون بگید و در آخر هم حداقل دو هفته تو خونه باید استراحت کنید اما باید حسابی استراحت کنید یعنی قانون ت د (فقط تخت خواب و دستشویی) اینکه بگی سرکلاژ کردم خوب برم جاروبرقی و تی بکشم و مهمونی بدم نداریم خلاصه نگران نباشید
وای خدا خیلی ناراحت شدم باران جان دکتر دوستت کی بوده چرا نینیش اینجوری شد گلم؟؟؟
اللّهُ یَعْلَمُ مَا تَحْمِلُ کُلُّ أُنثَى وَمَا تَغِیضُ الأَرْحَامُ وَمَا تَزْدَادُ وَکُلُّ شَیْءٍ عِندَهُ بِمِقْدَارٍ )رعد آیه8) ا می داند که هر زنی ) در شکم خود ( چه چیز حمل می کند ) و بار او پسر یا دختر است ، و وضع جسمانی و روحانی ، و کیفیّتو کمیّت استعدادها و نیروهای بالقوّه در او چگونه است ( ، و می داند که رحمها از چه چیز می کاهند و بر چه چیز می افزایند ) و فعل و انفعالات دوران عادی و قاعدگی و آبستنی آنها چگونه بودهو زمان حاملگی و زایمان چه وقت و چقدر و بر چه منوال است ( ، و هر چیز در نزد او به مقدار و میزان است ) و از اندازه معیّن و حساب مشخّص برخوردار است ( .
2706