2733
2739
عنوان

از وسایل خونه م خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2194 بازدید | 30 پست

واقعا انقدر زود مبلمان عوض میکنید؟ میشه بپرسم اونایی که گفتن عوض کردن چقدر هزینه کردن؟

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

14 ساله عروسي كردم چيزايي رو كه كهنه شدن عوض كردم مثل رو تختي يا قابلمه  يا گاهي چيزي مي خرم واضافه مي كنم

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2731

من سال ۸۸ ازدواج کردم هنوز هیچیو عوض نکردم ولی مبلا و‌ ویترینو گذاشتم بیرون اگه خدا بخواد بعد عید بریم خونه خودمون هیچی نمیبرم میرم خرید🤗 این چندسال انقد حرص خوردم خجالت کشیدم داغون شدن

💕

عزیزم من از اول هم وسیله های قبلی مو زیاد دوست نداشتم مبل هام تو جابه جایی واقعا خراب شده بود که عوض کردم اما فقیه وسایلم نو بود که اونارم چون خونه مو تازه عوض کرده بودم ترجیح دادم اونارم تغییر بدم

من سال ۸۸ ازدواج کردم هنوز هیچیو عوض نکردم ولی مبلا و‌ ویترینو گذاشتم بیرون اگه خدا بخواد بعد عید بر ...

عزیزم ایشالا به سلامتی

از دوست به یادگار دردی دارم ...که آن درد رابه صدهزار درمان ندهم
2740
عزیزم من از اول هم وسیله های قبلی مو زیاد دوست نداشتم مبل هام تو جابه جایی واقعا خراب شده بود که عوض ...

اتفاقا من وسایلم زیاد گرون نبودن  مبلام که داغون شدن مجبور بودم عوض کنم فرشامم چنگی به دل نمیزنه یادمه اونروز فرش گرفتم کل شهرو گشتم چیز خوب پیدا نکردم دیگه شوهرم داشت عصبانی میشد آخرش ابنو گرفتم گفتم ولش کن بعد چند ماه عوض میکنم الا ۶ سال شد هنوز عوض نکردم☹

از دوست به یادگار دردی دارم ...که آن درد رابه صدهزار درمان ندهم

من که با وجود همسر گرامی دوساله ازدواج کردم مجبور شدم هرسری یه تیکه از جهیزیمو بفروشمو بعدش با هزار بدبختی ازنو بخرم این سری تی وی که هشت تومن خریده بود مامانم سه تومن فروختم بعید میدونم بتونیم فعلا بخریم مثل اونو   

اتفاقا من وسایلم زیاد گرون نبودن  مبلام که داغون شدن مجبور بودم عوض کنم فرشامم چنگی به دل نمیزن ...

منم میگم دیگه وسایلمو دوست نداشتم زیادم گرون نبودن قبلی ها بخدا افسرده شده بودم عوض کردم روحیه م باز شد