2733
2739
عنوان

تعیین جنسیت با سوزن خیاطی و ادرار

| مشاهده متن کامل بحث + 512026 بازدید | 1972 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فعلا جیش ندارم هروقت اومد میرم تست میکنم مرسییییی البته ان تی گفته دختره

عزیزم باسوزن تعیین جنسیت کردی؟اگه کردی چی شدنتیجه؟بگومنتظرم

خدایاخودت میدونی من ادم بی حوصله ای هستم واصلاطاقت ندارم پس لطفا زودی یه نی نی بذارتودلم  لطفا تپلی هم باشه لپاشو بکشم😍😍😍 مرسی خداجون میدونم که میشنوی ومستجاب میکنی😙
اگه جنسیت نی نیتون مشخصه امتحان کنید به ماهم بگید ببینیم واقعا چقدر آزمایش دقیقیه؟؟ ممنون میشم

امتحان میکنم ولی دوهفته دیگ جنسیت معلوم میشه گلم حتما خبرمیدم

خدای ما خدای زنده است.مرده پرست نباشیم👌
2738
مرسی.تو ان تی جنسیتت مشخص نشد خیلیا میگن ان تی تعیی جنسیت رو میگه

والا گفتم بهش گفت باشه نگاه میکنم بعددستگاه گذاشت گفت احتمال زیاددختره آره دختره بعدچندلحظه دیدم نظرش عوض شدانگارچیزی دید گفت نه فکرکنم دخترنیست شک کردم.حالا ۱۶هفته بیا تابهت دقیق بگم.حالا این آزمایش انجام میدم ولی هرتستی انجام دادم پسربرام میزنه اگ اینم پسرشد پس حرف دومش درست بوده

والا گفتم بهش گفت باشه نگاه میکنم بعددستگاه گذاشت گفت احتمال زیاددختره آره دختره بعدچندلحظه دیدم نظر ...

فکر کنم الان هم معلوم باشه

من پنج شنبه رفتم یعنی اول 16 هفته دکتر گفت قطعی پسره تو ان تی گفته بود احتمالا پسر 

این روش رو تست کن ببینیم چقدر درسته حداقل برای ارزیابی

والا مجانی آدم تو 11 هفته بفهمه خیلی حال میده 

الان یه آز میگیرن تو هفته 11 فقط برای تعیین جنسیت حدود 300 هزار تومن اونم فقط تو تهران تازه یه بنده خدایی گفت یه بار انجام دادم گفتن خونت لخته شده حالا باید دوباره بیاد تهران انجام بده

فکر کنم الان هم معلوم باشه من پنج شنبه رفتم یعنی اول 16 هفته دکتر گفت قطعی پسره تو ان تی گفته بود ا ...

من الان ۱۵ هفته ۲روزمه بنظرتون معلومه

من الان ۱۵ هفته ۲روزمه بنظرتون معلومه

آره معلومه 

تو هفته 14 و 15 قسمت خارجی تناسلی کامل میشه و آلت پسر کاملا مشخصه

من به دکتر گفتم دقیق مشخصه گفت آره تو گزارش هم نوشت اگه شک داشته باشن یا نمیگن یا احتمالی میگن اما تو سونو نمینویسن

من ازامروز ساعت ۱۱صبح تاالان ک میشه ۱۲ساعت هیچ تغییری نکرده سوزن.حالا گفتم بمونه تا۱۱صبح ولی بعیدمیدونم تاصبحم تغییرکنه اگ میکرد تاالان تغییرمیکرد..دیگ🤔🤔🤔🤔

2706