2752
2734
عنوان

من خیلی عصبانیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3468 بازدید | 41 پست
این خانم فکر می کنه غیب گوه.
من که بخاطر مریضی پارمیس بیمارستان بودم زنگ زده به یکی از دوستام که من ساعت 2 نصفه شب پاشدم واسه پارمیس انرژی بفرستم. دیدم که پارمیس بخاطر افسردگیشه که خوب نمی شه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آخه بچه 16 ماهه که هنوز شخصیتش شکل نگرفته کی وقت کرده افسرده بشه؟؟!!!
پسر منم 14 ماهشه ولی توی جمع اولش که وارد میشه یه کم میترسه و میچسبه به من و باباش. بعدش هم که یخش وا میره میچرخه ولی اصلا بغل کسی نمیره. به نظرم طبیعی هم هست چون بچه ها تو این سن هنوز متوجه نشدن که نباید از غریبه ها بترسند.
ببینم یعنی بهش الهام شده پارمیس افسرده است خوب نمی شه؟

پس این همه ادم های افسرده که دارن زندگی می کنن چی؟ همه اشون مریض می شن خوب هم نمی شن؟

بابا سحر اگه اشناست که ازش فاصله بگیر ، اگه هم اشنا نیست به نطرم بهش تذکر بده بگو ششما اجازه نداری راجع به بچه من حرف بی دلیل بزنی تازه به غیر از خودم برای چی به کسی می گی؟
Lilypie Maternity tickers
سحرجان سلام مثل اکثر دوستهایی که توی این تاپیک گفتند به حرفهای این آدم توجه نکن من هم همین نظر رو دارم چون یکی از اقوام خودم هم همین طوره و همین رشته رو خونده . تا یه بچه می بینه حالا در هر سن و سالی می خواد زود روش نظر بده و به قول معروف دانسته هاشون رو رو آدمها امتحان کنن . من هم از این جور اظهار نظرهای بی سر وته بدم می آد . به نظر من هم اصلا نباید اجازه بدی راجع به دخترت نظر بده و چیزی بگه . خیلی رک و راست بهش بگو لازم نداری راجع به دخترت نظر بده.
2706