2733
2734
عنوان

کسی همسرش مثل همسر من متعصب و سخت گیر بوده یا هست؟ بیاین کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 37116 بازدید | 706 پست
ولی واقعا من که درک نمیکنم این رفتارو. به شوهرت بگو عمامه و عبا بپوشه حالا که مجبورت کرده اینقدر به دلش باشی.
بنظرم زیادی متعصبه. حتما خیلی به حرفاش گوش کردی که اینقدر تسلط داره

اگر عقایدتون با عقل و علم و تجربه جور درنمیاد اشکال از عقایدتون هست نه این موارد!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم دختر یه پدر سخت گیر بودم همیشه ام باهاش جنگیدم و بقول شما گذاشتم تو کاسه بابای طفلکم با اینکه اون بیچاره اینقد سخت نمیگرفت شوهرمم نامزدمم زمانی که نامزد بودیم کاملا روشنفکر بود اما بعد عقد...خیلی ازش دلخورم اما به دلایلی امکان طلاق ندارم مامانم همیشه میگه تو جلو بابات وایسادی حالا چی شده که اینطو رعایت میکنی و من جوابی ندارم جز زجر کشیدن
2731
طلاق که راهش نیست ولی اگه بخوای همه چیزایی که دوست داری رو هم سرکوب کنی دو روز دیگه افسرده میشی.

اگر عقایدتون با عقل و علم و تجربه جور درنمیاد اشکال از عقایدتون هست نه این موارد!!

2738
من شوشو گیر میده اما فقط به ارایش میگه به هیچ عنوان بیرون ارایشم نکن البته من هر وقت میخوام جایی ارایش داشته باشم از قبل ارایش میکنم وقتی میخوام برم یکم کم رنگش میکنم میگم پاک کردم دیگه بیشتر از این پاک نمیشه
نه بابا چه مذهبی ایی اصلا اینطور نی خواهر و مادرو کل فامیلش اصلا حجاب نمبدونن با چه ح ایه بخاطر همین تو جمع اونا بیشتر اذیتم چون یجوری همیشه به میفهمونن ببین با ما کاری نداره اما خوب تورو جمع کرده تا حالا ندیدم به خواهرش که از من کوچیکتم هست بگه اینقدموهاتو رنگ و وارنگی نکن که اصلا ادم بدش میاد اما دیگه کم مونده به من بگه سیبیلاتم نزن
حتما حتما با یه مشاور صحبت کن حتی اگه همسرت نیومد خودت برو حتما بهت میگن چطوری برخورد کنی و چه کارهایی انجام بدی
خودش چه تیپیه؟؟؟؟(ساده - ژیگول- اسپرت - کارمندی)؟؟؟؟؟؟؟
این نیز بگذرد
شاید خودت حساسش کردی
یا فکر میکه نکنه زیباتر دیده شدن تو باعث خطر میشه براش
شاید از سر دوست داشتن زیاده. متاسفانه بعضی مردا بخاطر علاقه زیاد دلشون میخواد زنشون رو حبس کنن تا نکنه کسی ازشون بگیره معمولا ریشه در کودکیشون داره مشکلشون