2737
2734

سلام مادرای عزیز دخترم دوساله شه هر کاری میکنم نمیتونم از نمونه ادرار بگیرم شما راهی بلدین بهم بگین دیگه کلافه شدم.

دکتر جوابش رو اورژانسی خواسته ولی الان سه روزه که من معطل گرفتن نمونه م هنوز

آگاه باشید که قلب ها تنها با یاد خدا آرام میگیرد

يه ظرف بزرگ مثل لگن كه نووتميز باشه رو بشور بذار تو روشويي بعد بچه رو جيش بگير. بعد از اون تو بريز تو ي ظرف نمونه

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اصلا از وقتی فهمیده خود به خود جیش شو نگه میدار براش لگن میزارم سرپا نگه ش میدارم جیش نمیکنه وقتی پوشکش کردم اون تو میکنه.امروز که اصلا نذاشت براش لگن بزارم همش داد و بیداد که نمیخوام و ندارم 

2738

معمولا بچه رو هروقت جيش بگيري نا اميدت نمي كنه  

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
عزیزم خود ازمایشگاه بهت ی پد نداده  اونو بگیر ازشون بچسبون ب الت پسرت بعد موشاک کن اگه ادرار ک ...

دختره

اگر از پنپرز گرفتيش مجبوري ي پنپرز تهيه كن از ازمايشگاه ي پد إدرار بگير روش مارو اونا بهت ميگن مشكل ...

آخه ازون براش گرفتم از داروخونه ولی وقتی میچسبونم بهش خودش برش میداره

براي دختر هم ميدن عزيزم شما برو ازمايشگاه بگو پد ميخوام برا نمونه إدرار دختر هم باشه ميچسبه ب دهانه ...

ازون کیسه کوچیکا منظکرتونه؟

2706