2733
2739

الان دغدغه هام چیزای دیگه هستن ک بابت رفعشون هرروز باخدا رازونیاز میکنم 

و اینکه همیشه از خدا میخوام بهم صبروارامش بده خوشحال باشم بتونم زندگی کنم و زندگی بدم حداقل ب اطرافیانم و کسایی ک دوستم دارن و حال من براشون مهمه 

البته اول از همه بخاطر دوست داشتن خودمه ک از خدا خواستم حالمو تغییر بده و داد شکرش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از وقتی خوندم که زوج کاملا سالمی بوده ک ۱۰ سال بچه دار نشدن و همچنین زوج سالمی ک با وجود ۸ ماه پریود نشدن و عدم تخمک گذاری دوهفته باردار بود. و زوج هایی ک با جلوگیری کامل ناخواسته باردار شدن. ... مطمئن شدم داستان اصلا مشکل و بیماری و اینا نیست و چیزی فراتر از این حرفاس.... 

2728
الان دغدغه هام چیزای دیگه هستن ک بابت رفعشون هرروز باخدا رازونیاز میکنم  و اینکه همیشه از خدا ...

دقیقا بهار جان موافقم. دوس داشتن خودمون و فهمیدن اینکه برای چه اهدافی خلق شدیم خیلی باور ها رو توی ما تغییر میده

دوستان منم 7ساله منتظرم همه ی راهها را امتحان کردم وبه نتیجه نرسیدم اخرین باری که از دکتر برمیگشتم تو مسیر با شوهرم خیلی حرف زدیم به این نتیجه رسیدیم بدون فرزند هم میشه زندگی کرد ودیگه قرار شد بچه دارشدن یا نشدنمون بسپاریم دست خدای بزرگ که هرکاری براش اسانتر از اسان هست اگر بخاد بهمون بچه بده دیگه خودش میده .الان ذهنم به یه ارامشی رسیده دیگه وقتایی که بقیه مادرهاوبچه هاشون میبینم حسرت نمیخورم میگم تقدیرم این بوده 

و باور اینکه هر زمان ک خدا اراده بر خلق چیزی بکنه فقط میگه باش،پس همون لحظه اتفاق میفته. وقتی خدا به حضرت زکریا مژده داد حضرت زکریا گفت چجوری ممکنه؟؟؟؟؟؟؟ جمله خدا خیلی شیرینه ک میگه برای خدا آسونه..... 

2740
فکرکردن والا من الانم بخوام فکرکنم زیادم برام مهم نیس قبلا فکرشم داغونم میکرد باورتون نمیشه هرچی بگم ...

حرف شما کاملاً درست

ولی هرچیزی وقتی داری و سنی

من اگه بخوام همینجوری بگم که هر وقت شد، شد نمی شه که

سنم داره میره بالا

كاش ميدانستي براي داشتنت 👶🏻دلي ♥️را به دريا زدم كه از آب 💧واهمه داشت...😣😢( خدايا تا ابد شكرت🥰)

منم دوسالو7ماه منتظرم 

ولی از ماه پیش به خودم اومدم دیدم بچه دار نشدن تموم ذهنمو داغون کرده داشتم افسردگی میگرفتم واصلا هیجا هم نمیرفتم کلاس ورزشی هم اصلا حوصلم نمیگرفتم دیگه هر جو  شده یه تردمیل خریدیم من روزی یه ساعت روش پیاده روی تند میکنم اهنگ شادم میزارم تو گوشم یا روزای که حال تردمیل ندارم جلو اینه میرقصم اینقد تاثیر داشته که نگو اخه من 10 کیلو اضافه وزن هم دارم که الان فکروذکرم فقط شده تناسب اندام که با ورزش وغذای سالم الان نزدیک 4کیلو کم کردم تو یک ماهونیم واین برای خیلی خوشاینده چون بهمن دوباره نوبت دکتر درم براiuiمیخوام به وزن مناسب برسم که برا تخمک گذاری دردسر نداشته باشم همین منو خیلی شادوخوشحال کرده

کاشکی منم بارداربشم شاید بایه آمین شماهمه چیزدرست شد😔😔
هرکاری هم کنیم ته ته ناخودآگاهمونم بهش فکر می کنیم    

گلم باورهای آدم و کودک حبس شده درون باعث تمام غصه خوردن هاست.

وقتی باور کنی قصه نویس تو کس دیگه ای قضیه فرق میکنه

منم دوسالو7ماه منتظرم  ولی از ماه پیش به خودم اومدم دیدم بچه دار نشدن تموم ذهنمو داغون کرده دا ...

موفق باشی دوستم

منم چندماهی بدنسازی میرم و تناسب اندام برام اولویت خودم شده 

با رژیم و ورزش ۵کیلو کم کردم البته حذف ناهارم دارم الان ۶۰ هستم ۵۸ بشم عالیه😆

2706