2737
2739
عنوان

یعنی درک راگذاشتن واسه کجا؟؟ازسرجاش پانمیشه لعنتی

| مشاهده متن کامل بحث + 4523 بازدید | 77 پست

منظورم باز کردن چشماتون نیست

خدایه نکرده. زندگیتون مشکل پیش بیاد بگین ک از شر نی نی سایته یا خزره نه

من فقط افکار خودم میگم در مورد زندگیتون همین

همسرتون فقط پول تو زندگیتون میبنه ک ب اندازه هست میگه پس زندگیش عالیه باقیش ناز نوز الکیه

و دوس داره مثل قدیم زنش بگه چشم 

همه چیش ب راه باشه

شما را با زنای قدیم مثل مادر خودش مقایسه میکنه

میبینه اونا تو چ سختی جمع کردن زندگی کردن مادرشوهرتون دوتا بچه داشت نه 4تا تو این دوره

من خودم 8 ساله تو حسرت بچه ام کلی تو درمانم واسه ی دونه اش 

ولی هیچ وقت اینقدر مسولیت بدوش نمیگیرم

بچه شیرینه باشه ولی خودم نباید فراموش کنم که

بازم ببخشید فقط نظر خودمو برای زندگیم گفتم 

دوس ندارم با حرفام براتون مشکلی پیش بیاد  

فرزندم،  نور چشمم،  عاشقتم. 

نه قربونت برم اصلا اینجوربرداشت نکردم.میدونم چی میگی.خودمم که گفتم بارها وبارها بهش فکرکردم که مدتی نباشم توی زندگیش ولی باتوجه به سن بچه هاواخلاق خودش نشده

دقیقاهمینه که میگی.اصلا من داستان زندگیموگذاشتم که بگم چقدردیدمادوتافرق داشت ودرکم نمیکنه ...ودخترایکم درس عبرت بگیرن..

تازه حالاخیلی یعنی بهترشده😏

ان شاءالله عزیزم نی نی سالم بیادبغلت.دعاگوتم

والا بقول شمامادرخودش دوتا ومادرمن ۳تابچه بزرگ کردن تازه سنشون بیشترم بوداونموقع

ازنظرش همینکه رندگیوتامین میکنه وبچه هاروببره تفریح وغیره دیگه تمومه 

واقعا بزرگترین نعمت همسردرک کن وهمراه وهمدل هس

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منظورم باز کردن چشماتون نیست خدایه نکرده. زندگیتون مشکل پیش بیاد بگین ک از شر نی نی سایته یا خزره ...

عزیزم پستت ریپلای نشدجداجواب دادم توی پست دیگه

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤