2752
2734
عنوان

تجربه ی من-درمارولر

| مشاهده متن کامل بحث + 223239 بازدید | 458 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
کوکتل های درمارولر تاییدیه وزارت بهداشت دارند؟ من میخوام دستگاه درمارولر بخرم اما نمیدانم که آیا ...

عزیزم شما هر سرمی با هر برندی بعد از درما رولر میتونی استفاده کنی درمارولر فقط یه دستگاهه

دوستان هر سوالی در مورد درمارولر یا کوکتل یا مزوتراپی،میکرونیدلینگ داشتید در خدمتتون هستم

من الان تو خونه انجام دادم و فقط قرص های ویتامین ای رو باز کردم زدم 

اشتباه کردم؟ الان صورتم چربه باید پاکش کنم و زینک اکساید بزنم؟

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

خداکنه آنلاین باشین😞

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

سلام دوستان خوبین ، یه سوال داشتم اگه میتونید کمک کنید،  من بعد از 4 روز سرچ کردن تو سایت های مختلف فهمیدم که سوزن های درمارولر نباید از 540 عدد ببشتر باشه و برای پوست خوب نیست و احتمال اینکه چینی باشه زیاده.  الان سوال من اینه از کدوم سایت یا کانال بخرم که هم قیمتش مناسب باشه هم اینکه تعداد سوزن های استفاده شدش استاندارد باشه یعنی کمتر از 540 تا.

اینم بگم سایت دیجی کالا یا ترب یا سایت های دیگه هم گشتم اوناهم 540 سوزنه بودن.

سایت معتبر یا کانال میشناسین معرفی کنید بهم ممنونم.

خانومی میشه تجربتون رو بهم بگین ؟؟؟؟؟ چی خریدن و چطور شد حتی راجب کوکتل ها بگین ؟

عزیزم من نخریدم. به این نتیجه رسیدم اونقدرام تاثیر نداره و اینکه چند بار صورت رو به اون شکل تو خونه دربیاری  شاید کار خوبی نباشه. ممکنه اسیب بزنم به پوستم و نهایتا اونقدرام نتیجه قابل ذکری نداشته باشه

مطب گردی 
عزیزم خودت دست به کار شو من خودم ۴ جلسه دکتر رفتم اما نسبت تغییراتی که رو صورتم ایجاد نشد نسبت به ان ...

سلام عزیزم میشه راهنمایی کنید از کوکتل sc+میتونم برای همه قسمتای صورتم استفادها کنم بعد درماپن .چون چند تا جای جوش فرو رفته دارم وروزنه بازم دارم منظورم اینه که فقط رو گودی جای جوش بزنم یا جاهایی که روزنه داره هم میتونم استفاده کنم

2706