2733
2734
عنوان

تجربه ی من-درمارولر

| مشاهده متن کامل بحث + 221445 بازدید | 458 پست

بچه ها بعد اونطوری که احساس میکنید اصلادترسناک نیست من که خودم حتی ۲.۵ هم استفاده میکنم و حتی بی حس هم نمیکنم حتی خون هم در میاد خیلی هم انجامش راحته پس با خیال راحت بخرید چون مت خودم هم تا قبل از خریدن خیلی استرس داشتم اما وقتی خریدم دونستم که بیخود اینهمه نگران بودم

سلام مهستی جون امیدوارم بیای جواب منم بدی گلم . من میخوام درماپن بخرم مدل A1w همون که رنگش ابیه .ب ...

عزیزم خودت دست به کار شو من خودم ۴ جلسه دکتر رفتم اما نسبت تغییراتی که رو صورتم ایجاد نشد نسبت به انچه خودم انجام دادم تو خونه بیشتر بود چون دکترها برای اینکه باز بری و پول بدی خوب انجام نمیدن با خیال راحت بگیر از سایت جامداد یا امانی مارکت کوکتل مزووایت هم دارن و ارزانتر هم هست من خودم از امانی مارکت گرفتم اما برای اسکار فرو رفته کوکتل sc+ را بگیر که من از دکتر رولر گرفتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خودت دست به کار شو من خودم ۴ جلسه دکتر رفتم اما نسبت تغییراتی که رو صورتم ایجاد نشد نسبت به ان ...

سلام ...میشه بگی از چ ترمیم کننده ای بعدش استفاده میکنی من خودم سی گل دارم ولی خیلی خوب نیس

2731
سلام خانم می شه لطف کنید آدرسی که درمارولر خریدید بدید و اینکه آیا معتبر هست و راضی بودین ممنونم

عزیزم من از پیج sell_beauty_consumables خریدم هم درمارولر دارن هم انواع کوکتل ها هم درماپن خونگی همون دستگاهی که پزشکا باهاش میکرونیدلینگ انجام میدن تو مطب 

سلام مهستی جون امیدوارم بیای جواب منم بدی گلم . من میخوام درماپن بخرم مدل A1w همون که رنگش ابیه .ب ...

خیلی خوبه من خودم نمیدونستم درمارولر خریدم ولی درماپن همون دستگاهیه که پزشکا تو مطب باهاش انجام میدن کار باهاش راحته چون سوزنای سرش قابل تعویضه میتونن چندنفرم ازش استفاده کنن به صرفه اس،سایزشم قابل تنظیمه و عملکردش از درمارولر بهتره همین پیجی مه بالا گفتمم داره

2740
سلام بچه ها من هم از تجربیاتم بگم از سال ۸۴ درگیر جای جوش اندازه ی قیمت یه اپارتمان هزینه کردم انواع ...

سلام دوست من .منم جای جوش دارم.اخیرا درمارولر خریدم.بدون هیچ کوکتلی.جی بخرم.گفتم باابرسان بزنم.اما میترسم

من میکرونیدینگ پیش دکتر رفتم  با قلم میکروپن انجام داد عمق سوزنهاش زیاد بود صورتم کلی خونی شد ...

سلام شما الان هم استفاده میکنید میکروپن؟ من هم خریدم اما هنوز شروع نکردم...

به نیت برآورده شدن حاجتم یه صلوات... بچه دار نمیشم،دوقلو میخام یه دختر و یه پسر...  
سلام بچه ها من هم از تجربیاتم بگم از سال ۸۴ درگیر جای جوش اندازه ی قیمت یه اپارتمان هزینه کردم انواع ...

منم تازه درماپن خریدم... هنوز نزدم منتظرم کوکتل بگیرم شما چی خریدین‌.؟ و دوره رو چند روزه انجام دادین راضی هستین؟

به نیت برآورده شدن حاجتم یه صلوات... بچه دار نمیشم،دوقلو میخام یه دختر و یه پسر...  
سلام بچه ها من هم از تجربیاتم بگم از سال ۸۴ درگیر جای جوش اندازه ی قیمت یه اپارتمان  هزینه کردم انواع ...

سلام عزیزم منم مشکل شمارو دارم نزدیک دوسال هزینه کردم. شاید30درصد بهتر شد 

شما با درماپن نتیجه گرفتین

الهم صلی علی محمد وال محمد
2706