2733
2739
عنوان

کسی تری دی مکس کار مبکنه و معماری خونده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1998 بازدید | 17 پست
پک کدوم استاد رو تهیه کردید؟؟

من اول کلاس حضوری رفتم بعد خودم تجربی پروژه انجام دادم و تکمیل کردم و هلپ مکس رو بر اساس نیاز ترجمه کردم بعد برای کیفیت بهتر رندرهام و ....پک مشایخی و بنا رو دیدم برای نرم افزارهای معماری 

مـن حواســم بهـ همــهـ جــَمع ولــی پرتــ تـــ❣وام

تری دی مکس یکی از بهترین نرم‌افزارها در حوزه معماری است که برای شبیه سازی طرح ها و ایده های معماران استفاده می‌شود با استفاده از این نرم‌افزار پر کاربرد می‌توانید طراحی های داخلی خارجی و حتی انیمیشن های معماری طراحی و شبیه سازی کنید این نرم‌افزار بازار کار بسیار خوبی داره که شما می‌توانید از طریق انجام پروژه های معماری کسب درآمد کنید این روزها بسیاری از دفاتر معماری به نیرو هایی احتیاج دارند که به نرم‌افزارهای معماری مسلط باشند و تری دی مکس یکی از این نرم‌افزار ها می‌باشد برای آموزش این نرم‌افزار میتوانید پکیج آموزش تری دی مکس را از سایت آپادمی تهیه کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین اول از همه باید علاقه داشته باشی به طراحی و دکوراسیون چون نرم افزارهای عمران میشه سیف و ایتبس م ...

سلام عزیزم، وقتت بخیر

ببخش ی سوالی ازت داشتم. درخواست دوستی برات فرستادم، ممنون میشم قبول کنی

قد: ۱۶۸ * وزن اولیه: ۷۲ * وزن هدف: ۶۵ * وزن فعلی: ۷۲ * گروه آبی * چند هفته دیگه میشم اونی که میخوام 🥰😍